• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-05-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #58729

Atrakcyjny lokal użytkowy pod gastronomię

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w kurorcie Polanica-Zdrój, ulokowaną w ścisłym centrum miasta, w pobliżu parku zdrojowego. Nieruchomość mieści się przy ul. Zdrojowej 16-18.

Budynek jest zabytkiem Ziemi Kłodzkiej od początku przeznaczonym na działalność rozrywkową i gastronomiczną. Zbudowany pod koniec XIX w. jako Dom Zdrojowy z teatrem i plenerową restauracją. Od 1929 r. Kasyno Zdrojowe utrzymane w stylu dyrektoriatu (neoklasycyzującym). W latach 1946-2000 w gestii „Uzdrowiska Polanica” (od 1974 r. jego prawnego następcy „Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich”). Od 1948 r. dzierżawiony przez Okręg Śląsko-Dąbrowski Związku Zawodowego Pracowników Poczt i Telekomunikacji jako stołówka Ośrodka Leczniczo-Wypoczynkowego, od 1958 do końca lat 70.dzierżawiony przez Fundusz Wczasów Pracowniczych jako Klub Wczasowicza. Od lat funkcjonuje pod nazwą Colombina (Club).


Aktualnie budynek przystosowany pod działalność klubu muzycznego, obejmującego trzy poziomy. Klub posiada: cztery bary, wyposażoną kuchnię, pomieszczenia biurowe, zaplecze gospodarcze, szatnię, toalety służbowe, toalety dla gości, lożę, stanowisko DJ'a. Dodatkowym elementem wyposażenia są światła, sprzęty elektroniczne, nagłośnienie, stoliki, fotele, ławy etc. oraz elementy dekoracyjne - rzeźby itd., które również przeznaczone są na sprzedaż. Przed budynkiem dostępne są miejsca parkingowe.


Zamieszczone zdjęcie przedstawiają aktualny stan budynku. Zapraszam do kontaktu osobistego.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Polanica-Zdrój
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2650000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/atrakcyjny-lokal-uzytkowy-w-centrum-polanicy-zdroj-ID3ygG3

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej