• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-12-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #51407

Budynek handlowo - usługowo - biurowy

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o powierzchni 1921 m2, zabudowaną budynkiem handlowo – usługowo – biurowym o powierzchni użytkowej 1067,70 m2.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Złotnikach, gm. Suchy Las, przy ul. Obornickiej. Budynek posiada bardzo czytelny adres i jest położony przy głównej drodze wjazdowej do Poznania od strony północnej. Lokalizacja jest bardzo dobra z uwagi na szybki i dogodny dojazd do centrum Poznania oraz wyjazd na trasę S11. W okolicy znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sklep spożywczy oraz działki niezabudowane. Działka jest ogrodzona, a wjazd na posesję zabezpieczony bramą automatyczną. Od frontu znajduje się parking utwardzony kostką brukową wzmocnioną podbetonem co daje możliwość techniczną oraz fizyczną podjazdu TIR-em. Parking oraz otoczenie budynku są oświetlone. Budynek wyposażony jest w pełną infrastrukturę techniczną, uzbrojony jest w sieć gazową, wodociągową, energetyczną, kanalizację, centralne ogrzewanie (podłogowe) oraz instalację teletechniczną. Każda kondygnacja ogrzewana jest osobnym dwufunkcyjnym piecem gazowym z zasobnikiem (dwa osobne liczniki). Ponad to standard nieruchomości podnoszą:
- instalacja alarmowa z czujnikami dymu oraz gazu,
- system monitoringu wizyjnego z ponad 30 kamerami w jakości hd (na zewnątrz i wewnątrz budynku),
- dwa niezależne łącza światłowodowe od różnych operatorów,
- rozprowadzona po całym budynku sieć komputerowa LAN,
- profesjonalny system nagłośnienia na sali sprzedaży,
- awaryjne oświetlenie na parterze budynku,
- automatyczna klapa oddymiająca na klatce schodowej,
- w pomieszczeniu biurowym na piętrze oraz magazynie na parterze zainstalowana klimatyzacja.

Dla obszaru, na którym położona jest opisana nieruchomość obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Złotniki – rejon ulic Radosnej i Zielonej. Przedmiotowy obszar oznaczony jest symbolem 2U/MN, 4 MN tj. teren zabudowy usługowo – mieszkaniowej oraz teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Budynek znajdujący się na działce to budynek dwukondygnacyjny, wybudowany w roku 2016 w technologii tradycyjnej murowanej z betonu komórkowego SOLBET 36cm nie wymagającego dodatkowego ocieplenia. Budynek posiada prostą, ponadczasową bryłę, którą dopełnia nowoczesna elewacja. Płaski, jednospadowy dach pokryty papą, skierowany jest w stronę południową, co umożliwia montaż i najefektywniejsze wykorzystanie paneli fotowoltaicznych. W istniejącym budynku są warunki techniczne do montażu zewnętrznej windy. Konstrukcja (szkielet żelbetonowy) pozwala na dowolne umieszczanie bram wjazdowych lub witryn.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Złotniki
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4990000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-handlowo-uslugowo-biurowy-w-zlotnikach-ID4aNxN

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej