• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #45201

Budynek handlowo-usługowo-gastronomiczny

Na sprzedaż budynek (lokal) z wyodrębnioną częścią mieszkalną, nadający się do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej o charakterze handlowo-usługowej lub tez gastronomicznej, zlokalizowany w Opolu, przy ul. Wrocławskiej (pierwsza linia zabudowy). Obecnie w części usługowej prowadzona jest restauracja.

Budynek o powierzchni użytkowej ok. 385m2 z czego cześć usługowa 225,70 m2, część mieszkalna 160m2.

Część usługowa (małej gastronomia) została dobudowana do istniejącego wcześniej budynku mieszkalnego. Budynek w części usługowej składa się z dwóch kondygnacji naziemnych (parter + poddasze użytkowym). Technologia wykonania murowana. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Przy budynku wydzielone miejsca parkingowe.

Budynek w części mieszkalnej wykonany w tej samej technologii, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, składający się z 6 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i korytarza.

Budynki połączone ze sobą w części poddaszowej.

Ogrzewanie gazowe + kominek w części usługowej. Część mieszkalna jak i usługowa wyposażone w niezależne instalacje jak i źródło ciepła. Do każdego z budynków prowadzi oddzielne wejście.

Całość ogrodzona z wydzieloną częścią prywatną i osobnym, niezależnym wjazdem na posesję.

Działka ładnie zagospodarowana, ogrodzona z nasadzeniami w postaci drzew, krzewów w znacznej części wyłożona kostką brukową.

Dojazd drogą lokalną, asfaltową. Nieruchomość dobrze skomunikowana z centrum miasta. Położenie przy jednej z głównych arterii miasta w pierwszej linii zabudowy umożliwia instalację widocznej reklamy zewnętrznej.

Obecnie w części usługowej prowadzona jest dobrze prosperująca restauracja. Istnieje możliwość przejęcia całego biznesu. Nieruchomość z uwagi na funkcję jak i rozkład pomieszczeń można zaadaptować pod dowolną działalność gospodarczą np. prywatną klinikę medyczną, salon sprzedażowy itp.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • opolskie
Miasto Opole
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2950000 zł
Uwagi

źródło:  https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-lokal-handlowo-uslugowo-gastronomiczny-ID4fG5j

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej