• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-04-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #58348

Budynek handlowo-usługowy w wysokim standardzie

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo-handlowym z zapleczem biurowo-socjalnym, trzykondygnacyjnym, podpiwniczony, o łącznej powierzchni użytkowej 887m2. Działka na której znajduje się budynek tworzy kształt trapezu prostokątnego a teren jej jest płaski i ma powierzchnię 1612m2. Cały teren jest utwardzony kostką brukową.

Każda z kondygnacji może funkcjonować oddzielnie. Na każdej znajduje się wydzielona duża sala sprzedażowa, pomieszczenia biurowe oraz łazienka. Możliwość adaptacji według własnych potrzeb.

Budynek aktualnie jest przystosowany i wyposażony pod salon płytek ceramicznych, salon mebli oraz pomieszczenia biurowe. Piwnice budynku handlowego zaadoptowane na pomieszczenia usługowe i magazynowe. Wysokość piwnic to 2,5m., podłogi wyłożone gresem szkliwionym. Powierzchnia użytkowa to 161m2 .

Budynek wybudowany został w 2013r. zrobiony w najwyższym standardzie. Budynek wykonany w technologii murowanej tradycyjnej. Strop prefabrykowany gęsto żebrowy Teriva. Ściany murowane z bloczków gazobetonowych o gr. 24cm, ocieplone styropianem o gr. 12cm. Wykończone tynkiem mineralnym na siatce. Dach jednospadowy pokryty blachą trapezową. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, stolarka okienna PCV z szybą zespoloną.

Budynek wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje: elektryczną, telefoniczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania , ppoż. oraz wentylacyjną i klimatyzacyjną. Zaopatrzony w system alarmowy, monitoring zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Ogrzewany piecem na ekogroszek, posiada przyłącze do sieci gazowej. W budynku są dwa miejsca przystosowane pod szyb windowy. Wnętrza wykończone w najwyższym standardzie.

Budynek idealnie nadaje się na działalność handlowo - usługową, przychodnie, klinikę stomatologiczną i medycyny estetycznej, przedszkole lub siedzibę firmy. Estetyka budynku znacznie przewyższa miejscowe budynki, w ramach oferowanej działki, istnieje możliwość rozbudowy budynku do łącznej powierzchni 1660 m2.

Nieruchomość leży przy drodze utwardzonej, uzbrojonej w pełną sieć infrastruktury technicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowo usługowo-przemysłowej i mieszkaniowej.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Opoczno
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3999000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-handlowo-uslugowy-w-wysokim-standardzie-ID4kVau

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej