• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #51529

Budynek z mieszkaniem na warsztat, sklep, usługi

Sprzedam 2 budynki Warszawa-Wola, nadające się na warsztat samochodowy, produkcyjny, usługowy, gastronomię, hurtownię, hotel dla pracowników itp. W rozliczeniu przyjmę mieszkanie lub dom na terenie Warszawy. Możliwa funkcja inwestycyjna. Stopa zwrotu ok. 8% przy wynajmowaniu całego obiektu. Możliwe przeniesienie umów najmu na kupującego (części lub wszystkich 10-ciu umów). Powierzchnia działki 807 m2. Teren ogrodzony. Własne miejsca do parkowania. Wjazd bezpośrednio z ulicy należącej do miasta.
Powierzchnia zabudowy parterowej 372 m2+ piętro mieszkalne 76m2. Łącznie 448 m2 + piwnice ok. 100m2 (podzielone na 10 magazynków i oświetlone).

Na piętrze mieszkanie 76 m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC). Można przeznaczyć dla właścicieli, pod najem lub dla pracowników. Obecnie podzielone ściankami g-k na 6 pokoi wynajmowanych studentom. Własność hipoteczna – Księga Wieczysta. Zespół kilkunastu warsztatów i zakładów usługowych, otoczony nowymi osiedlami mieszkaniowymi. Jeden z ostatnich niezagrożonych zespołów warsztatowych w centralnych dzielnicach Warszawy (ok. 5 km do Pałacu Kultury).
W planie zagospodarowania pod usługi, motoryzację, rzemiosło, biura, gastronomię, handel, logistykę. W przyszłości wjazd z obu stron działki (planowana nowa ulica). Kupujący będzie miał możliwość podziału na dwie zabudowane nieruchomości z oddzielnym wjazdem. Możliwość zakupu na kredyt bankowy i spłacania podnajmowaniem części budynków. Na północ i wschód od obiektu w ostatnich latach wybudowano osiedla dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców. Rozpoczyna się budowa osiedli graniczących z południową granicą działki (tereny PKP). Możliwe będzie przekształcenie budynków graniczących z osiedlami w lokale sklepowe lub usługowe z wystawami od strony dwóch ulic. Kilkaset metrów na zachód zaplanowana jest Trasa N-S – obwodnica Warszawy, prowadzona estakadą na linią kolejową Warszawa - Poznań. Będą dostępne zjazdy łączące trasę ekspresową z naszym terenem.

Więcej informacji na załączonych planach i rysunkach. Podano przybliżone dane i powierzchnie zabudowy.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2390000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/budynek-z-mieszkaniem-na-warsztat-sklep-uslugi-ID4aIYs.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej