• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #51549

Centrum Edukacyjne Sp. Z o.o Robotyka i Programowanie woj. śląskie

Sprzedam dochodową spółkę z o.o. Firma działa w branży edukacyjnej, specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu robotyki, programowania, eksperymentów naukowych. Organizuje również imprezy urodzinowe oraz warsztaty / półkolonie podczas wakacji i ferii zimowych.

Firma istnieje od 4 lat. Powstała po przekształceniu spółki jawnej w spółkę z o.o. Cały czas się rozwija i przynosi dochody (pomimo pandemii). Posiada doświadczenie w przetargach publicznych i prowadzeniu zajęć online. Klienci to zarówno indywidualni rodzice dzieci, jak i partnerzy biznesowi (firmy prywatne, uczelnie wyższe i instytucje publiczne).

Firma dysponuje: 28 zestawami LEGO WeDo 2.0 wraz z 28 tabletami, 6 zestawami LEGO EV3 Mindstorms Education, 6 zestawami LEGO Spike, 20 komputerami do zajęć i wieloma innymi materiałami edukacyjnych do warsztatów.

Marka jest rozpoznawalna na rynku, cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Posiada dobrze działający kanał FB (ponad 1000 odbiorców) i Instagram. Zdobyła w historii wyróżnienia w konkursach międzynarodowych na szczeblu krajowym.

Koncepcja biznesowa jest skalowalna, daje to możliwość rozwoju biznesu w innych lokalizacjach. Firma zarejestrowana jest w woj. śląskim w miejscowości ok. 20 tyś mieszkańców.

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • śląskie
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 150000 zł
Cena do negocjacji Tak
Obroty za ostatnie 12 miesięcy 300000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Możliwości rozwoju

Tak przygotowana pod franczyzodawcę

Forma prawna Spółka z o.o.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 4 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej