• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-03-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #58149

Czołowy serwis internetowy z ofertami inwestycyjnymi na sprzedaż

Na sprzedaż portal internetowy generujący stałe zyski ze swojej działalności, który działa z powodzeniem w branży inwestycyjnej od 2018 roku.

Serwis internetowy kojarzy użytkowników mających ciekawe oferty biznesowe i kapitałowe z inwestorami szukającymi sposobów ulokowania środków finansowych. Serwis pomaga w zdobyciu kapitału, w znalezieniu wspólnika, finansowaniu start up’ów, sprzedaży udziałów, całych przedsiębiorstw oraz przedstawia ciekawe formy inwestowania.

Portal dociera do szerokiego grona inwestorów zarówno polskich jak i zagranicznych, a ilość ofert branżowych stawia go w czołówce serwisów inwestycji kapitałowych.

Portal ma znakomita domenę internetową i codziennie wchodzi na niego około 300 użytkowników. Portal od początku działalności zainwestował w różne formy reklamy i marketingu blisko 100 tys. zł, natomiast zysk z działalności portalu za 4 lata wyniósł ponad 0,5 mln.

Portal posiada liczną bazę subskrybentów zainteresowanych inwestycjami kapitałowymi oraz profil w mediach społecznościowych, które również są przedmiotem transakcji.

Portal, domena, kontakty, konta społecznościowe oraz oprogramowanie wykonane na zlecenie są własnością spółki z o.o. która planuje sprzedać serwis jako zorganizowana część przedsiębiorstwa lub zwyczajnie na podstawie umowy kupna sprzedaży i faktury.

Nowy właściciel może kontynuować koncepcje dotychczasowe biznesu lub wykorzystać potencjał domeny, portalu oraz stworzonego zespołu w celu realizacji własnego modelu biznesowego.

Aktualnie na rzecz portalu pracują 2 osoby na podstawie umowy zlecenie, który deklarują chęć współpracy z nowym właścicielem.

Szczegóły oferty z danymi liczbowymi i statystykami przesyłamy tylko konkretnie zainteresowanym.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 195000 zł - 195000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów większościowe
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej