• Kategoria: Sprzedam know-how
  • Data: 2022-11-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #57236

Designerski showroom - filia w innych miastach

Szukasz pomysłu na biznes, znasz kogoś kto chciałby prowadzić showroom? To jedyna taka inicjatywa w Polsce stworzona na wzór showroomów na całym świecie. Szukamy inwestora, który będzie chciał otworzyć Forum Designu w innych miastach i dołączyć do tej wspaniałej inicjatywy - stworzyć niepowtarzalne miejsce!
To pierwsze zrealizowane w Polsce przedsięwzięcie łączące w sobie trzy podstawowe zadania: promocję projektantów, stałą ekspozycję [showroom], sprzedaż. To nie tylko zwykły salon wystawienniczy, ale także wydarzenia promujące polski design. Miejsce kreatywne, w którym ciągle coś się dzieje. Zależy nam na promocji polskich twórców. Gromadząc wielu projektantów w jednym miejscu zyskujemy wiele grup klientów. Zdaliśmy sobie sprawę, że był potrzebny salon, gdzie projektanci mogą zaprezentować swoje projekty, a klienci ,,dotknąć” rzeczy, które widzieli np. w Internecie. Nie każdy może pozwolić sobie na własną galerię, a u nas projektanci traktują tą przestrzeń jako swój własny salon pokazowy/showroom. Do współpracy zapraszamy tylko starannie wyselekcjonowane marki - stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie można znaleźć nowe formy mebli, unikatowe dodatki do wnętrz, eko design, szereg inspiracji i strefę architekta. Zależy nam na promocji innowacyjnego Designu w Polsce, ponieważ wierzymy, że warto inwestować w polski kapitał oraz potencjał sklepów, w zastępstwie znaków towarowych i masowych marek. Razem tworzymy ,,miasta w mieście" kreatywne miejsca dla ludzi z pasją i centra eventowe. Nasz główny cel to wykorzystanie potencjału miejsca i promocja Designu w Miastach, które tego potrzebują.
Szukamy kogoś kto będzie chciał otworzyć salon w innym mieście, kto interesuje się designem i uwierzy w jego promocję tak jak my.

Forum Designu to projekt który konsoliduje różne podmioty związane z designem. Na podstawie świetnie działającej platformy Forum Mody stworzyliśmy podobne miejsce ze sztuką użytkową. Zapraszamy na facebooka, stronę i sklep internetowy Forum Designu – forumdesignu . pl, by się zapoznać z miejscem i naszymi ostatnimi akcjami (np. bardzo udane urodziny, comiesięczne wernisaże i spotkania architektów, targi designu, warsztaty i konferencje, pokazy mody oraz inne eventy).
Uwalniając miejską strefę zbiorowej kreatywności, zwiększamy radość z działania i wspólnego efektywnego funkcjonowania małych jednostek z dużymi podmiotami. Miejsce jest pomostem łączącym tradycyjny showroom z koncepcją bezpośredniego obcowania z twórcą oraz ideą Designu.
Mamy dobrze działający sklep internetowy. Mamy franczyzę w Warszawie oraz otwieramy kolejny w Katowicach, prowadzimy rozmowy z Wrocławiem i Poznaniem. Mamy własny showroom w Krakowie (780m kw) od 12 lat - dzięki Muzeum Narodowemu, siedzibą Forum Designu stał się budynek dawnego hotelu Cracovia. Ponieważ w tym miejscu powstaje Muzeum Designu i Architektury – nie wyobrażaliśmy sobie lepszej lokalizacji dla showroomu z designem. Zwłaszcza pod patronatem Muzeum Narodowego i Miasta Kraków. Inspirujące i pełne oddechu miejsce do wszelkich prac twórczych, przestrzeń przyjazną dla artystów oraz pasjonatów zainteresowanych kulturą, designem i architekturą. Tu twórczość spotyka się z biznesem i nauką.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą realizować ciekawe i twórcze projekty i rozwijać swoją działalność. Inwestora, który w zamian za inwestycje otrzyma stałe źródło dochodu, który połączy pasję z pracą.
Aktualne Marki i podmioty biorące już udział w projekcie mogą Państwo znaleźć na naszym funpagu oraz w naszym sklepie internetowym. Dane finansowe, informacje o współpracownikach, umowach, wycenę firmy - chętnie przedstawimy zainteresowanym na mail.
Franczyzobiorcy zapewniamy kompletną pomoc do momentu otwarcia i podczas dalszego działania, organizację otwarcia , wsparcie mediów, rentowność projektu od pierwszego dnia otwarcia i wiele dodatkowych rzeczy, które pozwolą cieszyć się nowym projektem.

Informacje podstawowe

Branża
  • meble, wyposażenie
Województwa
  • brak / dowolne
Obszar działalności Krajowy
Typ wiedzy know-how

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej