• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2022-03-10
  • Identyfikator ogłoszenia: #54824

Dla poważnych inwestorów: festiwal muzyczny - roe: 18,6%

Jeśli jesteś poważnym inwestorem chcącym zarobić duże pieniądze i szukającym poważnej oferty inwestycyjnej, a nie kolejnej mrzonki, to trafiłeś w dobre miejsce.

Zespół organizatorów wydarzeń muzycznych z wieloletnim doświadczeniem poszukuje inwestora bądź grupy inwestorów, będących w stanie zapewnić zabezpieczenie finansowe wielogatunkowego festiwalu muzycznego o zasięgu ogólnopolskim, a w przeciągu 3 kolejnych lat, międzynarodowym.

Projekt jest na etapie prac projektowych. Ustalono teren wydarzenia, podjęto też wstępne prace projektowe i przygotowawcze. Wydarzenie ma się odbyć w topowej lokalizacji w pobliżu ścisłego centrum jednego z największych i najbogatszych miast w Polsce, co zostało ustalone i zatwierdzone z władzami miasta.

Całkowity koszt projektu oszacowano na poziomie 8 mln zł netto. Oczekujemy zabezpieczenia finansowego w wysokości 5 mln zł netto, w formie pożyczki wspólnika do spółki w ramach objęcia pakietu udziałów, bądź zabezpieczenia zwrotu kapitału i zysku na udziałach.

Wg przyjętych założeń i bazowej prognozy, oszacowane wskaźniki:
- RoI: 11,5%
- RoE: 18,3%

W przypadku zainteresowania ofertą, chętnie spotkamy się z zainteresowanym inwestorem po wcześniejszym podpisaniu nda, w celu przedstawienia szczegółów projektu.

*Lokalizacja ogłoszenia nie jest lokalizacją projektu.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • mazowieckie
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Pomysł
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 1000000 zł - 5000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 19%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej