• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-10-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #53080

Dmuchany Park Rozrywki GIGANT na sprzedaż

Na sprzedaż mam używany Cały Kompletny Dmuchany Park Rozrywki GIGANT „Jungle De Luxe”. Jest to urządzenie renomowanej Holenderskiej firmy. JB , która specjalizuje się w produkcji / szyciu dystrybucji profesjonalnych urządzeń/ zabawek Dmuchanych. [Oferowany Dmuchaniec To NIE JEST żaden chiński produkt ani podwórkowo / garażowa robota odwalona w jakimś zakątku Polski ]. Jest to profesjonalne Urządzenie, które składa się z 3 modułów funkcjonujących niezależnie. Ten egzemplarz był szyty na zamówienie ponieważ standardowo nie produkowane są na bieżąco tak duże dmuchane zabawki.

W komplecie z urządzeniem jest:
Cały zestaw Dmuchaw 6 sztuk: 5 x1,1 kWh. + 1x 1,5 kWh.
Piłeczki plastikowe z certyfikatem do basenu ok. 7000 szt.
Wodoodporne okablowanie z wtyczkami mufami zewnętrznymi rozdzielnikami ok. 50m kabli, dzięki którym można natychmiast uruchomić urządzenie.
Dmuchawy stały na podwyższeniu - na euro paletach obudowane specjalnymi daszkami, które sprzedaję w zestawie oprzyrządowania Parku Rozrywki.
Całe urządzenie Dmuchane sprzedaję wraz w komplecie ze SZTUCZNĄ TRAWĄ, (widoczna na zdjęciach jako podłożę ), która nabyłem oddzielnie na potrzeby otworzenia Parku Rozrywki. Trawa jest cała - bez przetarć czysta – odkurzana regularnie odkurzaczem przemysłowym 2x w tygodniu. Dmuchaniec był rozstawiony tylko i wyłącznie stacjonarnie nie był wożony / przekładany rozkładany na imprezy czy festyny- tylko stał / leżał na sztucznej trawie na specjalnie przygotowanym zagęszczonym / uwałowanym gruncie. Sztucznej trawy jest 520m2. !
W komplecie dodaję również Kotwy z drutu zbrojeniowego, śledzie i linki z karabinkami do przymocowania urządzenia.
Urządzenie posiada aktualny przegląd techniczny do 28.06.2022 roku.
Wymiary: 12,6m x 18,1m – wysokość na zjeżdżalni w szczytowym punkcie 6,8m.
Szczegółowe wymiary urządzenia, rozstaw wewnętrzny-rozmieszczenia, zdjęcia techniczne oraz zdjęcia realne z różnej perspektyw oraz filmy danego urządzenia udostępnię mailowo zainteresowanemu.
Jest to kompletny PARK ROZRYWKI DMUCHAŃCÓW. – Reklama / banery wielko-powierzchniowe oraz całe know how program sprzedażowy udostępnię zainteresowanemu klientowi.
Podana Cena jest ceną Netto + 23 % ( Wystawiam Fakturę VAT)
Cena nie obejmuje kosztów transportu. Jednakże jest możliwość zorganizowania dostarczenia tego urządzenia na miejsce samochodem z windą - po wcześniejszych konsultacjach.
Zapraszam do kontaktu -więcej informacji udzielę telefonicznie.

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
  • usługi dla ludności
Województwa
  • podlaskie
Miasto Grajewo
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena 110 tys.zł

Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej