• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-08-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #44857

Do sprzedania Ośrodek Wczasowy

Do sprzedania Ośrodek Wczasowy usytuowany w miejscowości Bukowiec. To miejscowość wypoczynkowo-turystyczna położona w malowniczym rejonie Bieszczad - w pobliżu przepływa rzeka Solinka zasilająca Zalew Soliński.

Cały kompleks budynków znajduje się na działce o powierzchni ok. 2,70 ha. Zabudowania stanowią murowany budynek hotelowo – restauracyjny (dom wczasowy) oraz domki kempingowe konstrukcji drewnianej.

Dom wczasowy został wybudowany z cegły w połowie lat siedemdziesiątych XX w. Budynek o powierzchni 1 712 m2 ma trzy kondygnacje i składa się z wysokiej części hotelowej oraz niskiej podpiwniczonej o funkcji gospodarczo gastronomicznej. W skład części hotelowej znajdują się pokoje mieszkalne, pomieszczenia administracyjne, sale konferencyjne, recepcja, stołówka, zaplecze kuchenne itp. Natomiast w podpiwniczeniu – pomieszczenia magazynowe, pralnia, kawiarnia, pomieszczenia gospodarcze.

Do dyspozycji gości przeznaczone jest 100 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Przy pokojach znajdują się tarasy i balkony.

W skład kompleksu wchodzą również 9 drewnianych domków 5- i 6-osobowych w których wydzielone jest 50 miejsc noclegowych. Domki są konstrukcji drewnianej: dwukondygnacyjne, pokryte blachą.
Na parterze znajdują się: salon, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, taras, a na piętrze pokoje.

Na terenie ośrodka znajduje się: stołówka, kawiarnia, sala rekreacyjna, estrada do występów artystycznych, parking, boisko sportowe, minisiłownia, taras letni, chata grillowa, pokój zabaw dla dzieci oraz plac zabaw.

Teren ośrodka jest ogrodzony i oświetlony. Malowniczy teren tworzą zalesienia i wzgórza co sprawia, że turyści chętnie przyjeżdżają odpocząć w tym rejonie. Przepływająca niedaleko rzeka Solinka stanowi prawdziwy raj dla wędkarzy, a znajdujący się w okolicy Zalew Soliński nadaje atrakcyjności temu miejscu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Bukowiec
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4490000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/kompleks-wypoczynkowo-turystyczy-ID41TWK.html#eba4996269

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej