• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2022-11-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #57288

Do wynajęcia restauracja wraz z częścią hotelową

Do wynajęcia restauracja wraz z częścią hotelową w Strzegocicach koło Pilzna. W pełni wyposażony. Niewymagający inwestycji.
Lokal funkcjonował od wielu lat. Ma doskonałe recenzje i jest rozpoznawalną marką. Zlokalizowany przy DK 73 Pilzno – Jasło i dalej w Bieszczady. Generowany ruch samochodowy, to kilka tysięcy aut dziennie.
Lokal jest w pełni przygotowany do dalszego prowadzenia. Posiada wszystkie pozwolenia i odbiory Sanepidu. Obiekt w całości objęty monitoringiem.
Opis restauracji i hotelu:
Sala 7 Zbójów - sala, w której na co dzień serwujemy dania. Klimatycznie, przytulnie, smacznie. Dużo drewna, suszonych ziół, lekki półmrok, kominek.
Stara Gorzelnia - sala na parterze, dedykowana imprezom zamkniętym. Nazwa nawiązuje do dawnej funkcji budynku Gospody, czyli dworskiej gorzelni. Charakter nadają jej akcesoria miedziane i inne akcenty gorzelnicze. Jest też działający czasem destylator, także klasyczny, miedziany. Sala jest też swoistą galerią. Na ścianach wiele zdjęć i rycin związanych z historią ziemi pilźnieńskiej.
Stara Uliczka - przywołuje niezwykły klimat miejsc, które najczęściej, w bardzo różnych miejscach na świecie, nazywamy Starówką. Goszcząc tu, czujemy się tak, jakbyśmy siedzieli przed bistro, pod markizą, może gdzieś na południu Europy... Sala jest w pełni multimedialna. Na stałe wyposażona w oświetlenie efektowe, dzięki któremu możemy wykreować bardzo różne klimaty. Doskonała na imprezy zamknięte, szkolenia, kameralne koncerty itp.
Sala Multimedialna - kameralna sala wyposażona w multimedia. Doskonała na małe imprezy zamknięte. Pełni też rolę przestrzeni wspólnej dla pokoi gościnnych.
Pokoje gościnne - w budynku znajduje się część hotelowa z 10 pokojami dla Gości, które mogą pomieścić do 30 osób. Pokoje, w większości 2, 3 –osobowe, są schludne, czyste i przytulne. Pokoje są wyposażone w łóżka, TV oraz łazienkę z prysznicem. W części hotelowej znajdują się także pomieszczenia gospodarcze na pościel i środki czystości.
Gospoda U 7 Zbójów, to tradycja, klimat i bezpieczny, stały dochód z dużym potencjałem rozwoju.
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
  • usługi dla ludności
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Strzegocice
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę
Wymagania

11 900 zł/miesiąc

 

Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej