• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-02-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #31809

Dochodowy pensjonat

Do sprzedania dochodowy obiekt turystyczny w Szklarskiej Porębie, w sercu Karkonoszy, w bliskiej odległości do granicy z Czechami.
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych budynków (oddalonych od siebie o ok. 20m) – łącznie 30 pokoi, ponad 80 miejsc noclegowych.

W naszym Ośrodku zarówno sezon zimowy jak i letni sprzyja organizacji wypoczynku dla grup młodzieży (zielone szkoły, kolonie, zimowiska), dorosłych (spotkanie integracyjne, wesela, uroczystości rodzinne) oraz wypoczynku dla turystów indywidualnych poszukujących piękna natury, spokoju i uroków krajobrazu starych Sudetów.

Obiekt użytkowy składa się z dwóch budynków:

Budynek I o powierzchni ponad 700 m2, na działce 90a, posiada 52 miejsca noclegowe (+możliwe dostawki), gustownie urządzoną jadalnię, obszerną salę kominkową (130 m2, kompleksowo wyremontowaną w 2014r), pomieszczenia socjalne, salę rehabilitacyjną oraz nowocześnie wyposażoną kuchnię z piecem konwekcyjnym Rational serwującą posiłki na potrzeby obu budynków.
Budynek składa się z 20 pokoi z łazienkami wyposażonymi w kabiny prysznicowe, umywalki, wc. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się również telewizor i czajnik. Internet WI-FI na terenie całego obiektu.
Budynek ogrzewany węglem/koksem z kotłowni, woda miejska, kanalizacja, „siła”.

Budynek II o powierzchni ok. 300 m2, położony na działce o powierzchni 22a, podpiwniczony - arcyciekawe stylowe piwnice z XVIII wieku a w nich w pełni wyposażony pub-bar z piecem do pizzy. Na parterze 4 pokoje z łazienkami oraz na piętrze i poddaszu 6 pokoi z łazienkami. Łącznie 10 pokoi. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się telewizor i czajnik. 28 miejsc noclegowych. Internet WI-FI na terenie całego obiektu. Budynek ogrzewany gazem. Dodatkowo przybudówka-recepcja.
Nieruchomość z dużym potencjałem do rozbudowy lub uruchomienia dodatkowych usług wspierających działalność turystyczną.

W obu budynkach obecnie prowadzona jest działalność w zakresie usług turystycznych i gastronomicznych - z portfelem zamówień na kilkanaście miesięcy do przodu.

Prócz tego na terenie znajduje się dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 250 m2 (idealny do zamieszkania przez właścicieli). Dodatkowo obok – przestronny garaż dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym oraz z podpiwniczeniem i budynek gospodarczy - warsztat.

Duży, ogrodzony teren wokół budynków o powierzchni ponad 1h stwarza możliwości rozwoju działalności gospodarczej, np. posadowienia przestronnej altany grillowej lub domków campingowych Na terenie posesji może jednocześnie parkować 30 aut osobowych oraz 3-4 duże autokary turystyczne.

Przestronny, zielony teren z sadem owocowym oferuje idealne warunki do gier zespołowych, organizacji ognisk i grilla. Boisko piłkarskie (niepełnowymiarowe), plac zabaw dla dzieci oraz boisko do siatkówki są dodatkowym atutem.

Cały Ośrodek jest gustownie zmodernizowany i kompleksowo odnowiony, na rynku usług turystycznych funkcjonuje już od ponad 20 lat. To gwarantuje stały i stabilny zysk oraz szybki zwrot inwestycji.
Obiekt posiada profesjonalną, b. dobrze wypozycjonowaną stronę oraz aktywny fanpage na Facebooku. Prócz tego - opłaconą na kilka-kilkanaście m-cy w przód reklamę na wiodących portalach turystycznych. Pensjonat sprzedajemy wraz z całym wyposażeniem.

Cena do rozsądnej negocjacji.
Sprzedajemy nasz obiekt BEZ POŚREDNIKÓW.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3800000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej