• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #31809

Dochodowy pensjonat na sprzedaż

Do sprzedania dochodowy obiekt turystyczny w Szklarskiej Porębie, w sercu Karkonoszy, w bliskiej odległości do granicy z Czechami.
Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych budynków: pensjonat - obiekt użytkowy, oraz budynek gospodarczy z przestronnym garażem dwustanowiskowym, z poddaszem użytkowym oraz z podpiwniczeniem i z pomieszczeniem gospodarczym (warsztat).

Budynki posadowione na działce o pow. ok. 20a, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

W naszym Ośrodku zarówno sezon zimowy jak i letni sprzyja organizacji wypoczynku dla grup młodzieży (zielone szkoły, kolonie, zimowiska), dorosłych (spotkanie integracyjne, uroczystości rodzinne) oraz wypoczynku dla turystów indywidualnych poszukujących piękna natury, spokoju i uroków krajobrazu starych Sudetów.

Budynek użytkowy o powierzchni 288 m2, po pełnym remoncie i termomodernizacji w 2019 r, podpiwniczony - arcyciekawe stylowe piwnice z XVIII wieku a w nich w pełni wyposażony pub-bar z piecem do pizzy. Na parterze: 4 pokoje z łazienkami oraz na piętrze i poddaszu: 6 pokoi z łazienkami. Łącznie 10 pokoi, 32 miejsca noclegowe + dostawki. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się telewizor i czajnik. Internet WI-FI na terenie całego obiektu. Budynek ogrzewany gazem. Dodatkowo przybudówka-recepcja. Woda miejska, kanalizacja, „siła”.
Nieruchomość z dużym potencjałem do rozbudowy lub uruchomienia dodatkowych usług wspierających działalność turystyczną, kompleksowo wyremontowana w 2019 roku.

Budynek gospodarczy o pow. 312 m2 - przestronny garaż dwustanowiskowy z poddaszem użytkowym oraz z podpiwniczeniem oraz pomieszczenie gospodarcze - warsztat z "kanałem".

Zielony teren z sadem owocowym oferuje idealne warunki do gier zespołowych, organizacji ognisk i grilla.

Cały obiekt jest gustownie zmodernizowany i kompleksowo odnowiony, na rynku usług turystycznych funkcjonuje już od ponad 25 lat. To gwarantuje stały i stabilny zysk oraz szybki zwrot inwestycji.


Obiekt posiada profesjonalną, b. dobrze wypozycjonowaną stronę oraz aktywny fanpage na Facebooku. Prócz tego - opłaconą na kilka-kilkanaście m-cy w przód reklamę na wiodących portalach turystycznych. W obiekcie na bieżąco prowadzona jest działalność w zakresie usług turystycznych i gastronomicznych - z portfelem zamówień na kilkanaście miesięcy do przodu.

Pensjonat sprzedajemy wraz z całym wyposażeniem oraz z bazą stałych klientów i całym know-how, można zaczynać działalność natychmiast, od dnia zakupu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Szklarska Poręba
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2100000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/dochodowy-pensjonat-w-szklarskiej-porebie-ID31Ygq

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej