• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-05-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #55686

Dom rehabilitacyjno-opiekuńczy 8 km od centrum Szczecina

Nieruchomość znajduje się 8 km od centrum Szczecina w sąsiedztwie Puszczy Wkrzańskiej i Lasu Arkońskiego. Obiekt został zaprojektowany jako nowoczesny Rodzinny dom opieki i rehabilitacji ale można go również zaadaptować na klinikę, przychodnię lekarską, ośrodek szkoleniowy lub każdą inną nieuciążliwą działalność.
Budynek o powierzchni użytkowej 2.200 m2 położony jest na granicy Pilchowa i Szczecina, na działce 5.657 m2 w pięknej okolicy. Obiekt w kształcie litery „Z” posiada dwie klatki schodowe oraz miejsce na zaprojektowaną windę.
Na parterze znajdują się pomieszczenia na kuchnię, stołówkę, salę rekreacyjną, salę kominkową, kawiarnię, salę gimnastyczną, gabinet odnowy biologicznej, gabinety lekarskie, gabinety rehabilitacji, fizjoterapii i hydroterapii.
Pierwsze piętro to część mieszkalna dla łącznie 50 osób oraz sala kąpielowa. Apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni 40m2 , pokoje jednoosobowe o powierzchni 20m2 i pokoje dwuosobowe o powierzchni 26m2. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, które mogą być przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju przewidziany jest system przywoławczy i telewizja..
Na poddaszu przewidziane są pomieszczenia na salon fryzjerski i kosmetyczny, sale terapii zajęciowej, bibliotekę, mieszkanie właścicieli oraz dodatkowe apartamenty. Całe otoczenie posesji będzie stanowił park leśny oraz przystosowane w nim miejsca do wypoczynku, rekreacji mieszkańców obiektu i ogród zimowy.
Stopień zaawansowania inwestycji wynosi 70 procent.
Obiekt wybudowany zgodnie z zatwierdzonym projektem. Ściany wykonane z silki, dach pokryty wysokiej jakości dachówką, okna 3 szybowe. W obiekcie wykonano wszystkie niezbędne instalacje (p.poż,,9 hydrantów w tym jeden zewnętrzny, odgromową, sygnalizacji p.poż, ogrzewanie podłogowe w całym obiekcie, wod.kan, elektryczną, telewizyjną i internetową). Wykonane są wszystkie posadzki i tynki. Stropy i schody niemieckiej firmy Donert. Obiekt posiada projekt wystroju wnętrz w stylu staroangielskim. Na terenie działki są fundamenty pod dom jednorodzinny lub inny. Wykonane są częściowo drogi dojazdowe. Zainteresowanemu jesteśmy gotowi udzielić wszelkich, szczegółowych informacji.
Po sprzedaży nieruchomości nowemu właścicielowi, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, pomoc w zakończeniu inwestycji, pomoc w prowadzeniu obiektu oraz zasiedleniu obiektu w ciągu 3 miesięcy po ukończeniu inwestycji. Szczegóły i formy współpracy do uzgodnienia w bezpośrednim kontakcie. Bieżące informacje można uzyskać pod numerem telefonu 516 834 442.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Szczecin/Pilchowo
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 8000000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej