• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-01-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #57664

Dprzedam firmę- stacja LPG, myjnia, sklep, magazyn

Firma Bratcar została założona w roku 2000 jako spółka cywilna, po czym w roku 2011 została przekształcona na spółkę z o.o. poprzez ówczesnego właściciela. Spółkę w roku 2013 kupił obecny właściciel.

Firma obecnie składa się z działki, budynku warsztatowego, stacji tankowania gazu LPG oraz myjni samoobsługowej. Budynek obecnie przystosowany jest na trzy stanowiska robocze oraz dodatkowo stanowisko do wymiany opon i napełniania klimatyzacji. Biuro uzbrojone jest w dwa stanowiska komputerowe do zamawiania części, ogólnej obsługi klienta oraz rozliczania gazu LPG.

Działka liczy 23 ary, aktualnie ustalono warunki zabudowy (prawomocne) na nowy budynek usługowo-mieszkalny, usytuowany w prawym górnym miejscu działki. Obecnie jest na etapie ostatecznego projektu tego budynku, który planowo ma mieć trzy bramy wjazdowe, w jednej z nich planowana jest Stacja podstawowej Kontroli Pojazdów a w pozostałych warsztaty samochodowe przeniesione z obecnego miejsca. Na piętrze inwestycji planowane są pomieszczenia przystosowane do zamieszkania lub wynajęcia w celach usługowych lub mieszkalnych.

Jednocześnie uzyskano decyzję środowiskową (w celach wnioskowych o warunki zabudowy) dla Stacji Benzynowej, którą planuje się budować na przodzie działki - obok myjni). Na dzień dzisiejszy w posiadaniu są prawomocne warunki na budowę stacji paliw. W obecnie funkcjonującym jako warsztat budynku zamierza się umieścić pawilon handlowy, wyposażony w części samochodowe, alkohol i papierosy oraz to co jest z reguły ogólnodostępne na stacjach tankowania paliw. Ogrodzenie, które teraz istnieje na przedniej stronie wjazdu planuje się całkowicie zdemontować aby powstał duży zajazd umożliwiający swobodne tankowanie. Na obecnym dachu budynku zainstalowana jest fotowoltaika o mocy 22kw oraz zwiększona moc przyłączeniowa aby morza było umieścić na placu ładowarkę dla samochodów elektrycznych.

Od ponad czterech lat funkcjonuje tutaj myjnia samochodowa (wybudowana na odrębne pozwolenie oraz dopuszczona do użytku), trzystanowiskowa
z czterema programami mycia. Ponieważ cieszy się dużym zainteresowaniem tworzy stały dochód pasywny.

Plac myjni uzupełnia jeszcze możliwość skorzystania z odkurzacza dwustanowiskowego
oraz kompresora. W planach jest też w najbliższym czasie wnioskowanie do popularnej firmy kurierskiej o postawienie na terenie myjni paczkomatu, co na pewno zwiększy obroty myjni.

Sprzęt niezbędny do wykonywania usług który znajduje się we warsztacie:
-podnośnik dwukolumnowy śrubowy steenhoi
-podnośnik dwukolumnowy hydrauliczny
-podnośnik czterokolumnowy najazdowy
-sprzet do geometri CCD z wydrukiem parametrów werther 3008bt
-wyważarka do kół M&B
-montażownica do kół M&B z ramieniem pomocniczym
-Jednostka klimatyzacji do obsługi samochodów osobowych i dostawczych czynnika 134a oraz złącza do czynnika 1234f.
-wózek narzędziowy firmy Hans x2
-wózek narzędziowy firmy TopTull x2
-prasa 20t
-stojak na silnik x2
-żuraw do wyciągania silników x2
-zestawy kluczy, blokad, przybory i inne drobne rzeczy niezbędne do wykonywania prac.

Główne wyposażenie biura: dwa komputery, nowa kasa fiskalna, terminal płatniczy, drukarka ze skanerem, artykuły biurowe, mebel z dokumentacją firmy, regały
z częściami samochodowymi, duży telewizor z monitoringiem firmy.

Cena spółki to 1 mln 600tyś zł netto – w całości, dobra fizyczne oraz niefizyczne, prawa do zarządzania, obrotu paliwami LPG (koncesja), sprzedaży, posługiwania się logiem i nazwą firmy – przejęcie całości. Możliwa sprzedaż bez wyposażenia biura i hali 100tyś taniej. (lub inne ciekawe propozycje)

Wszystkie opisane powyżej kwestie, przeszłościowe, aktualne oraz przyszłościowe jak
i kalkulacje są do wglądu zainteresowanego.
Działka firmy nie posiada Planu zagospodarowania przestrzennego, można zatem prowadzić tutaj każdy możliwy biznes (np. wybudować na działce budynek wielkopowierzchniowy i wynająć pod dowolny sklep czy hurtownię). Zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • paliwa, chemia
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1250000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej