• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-05-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #43760

Działające gospodarstwo agroturystyczne

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni łącznej 27000 m2 położonej w miejscowości Zajączkowo koło Tczewa, na której znajduje się prosperujące gospodarstwo agroturystyczne z zapleczem kuchennym i salami okolicznościowymi. Istnieje również możliwość dzierżawy nieruchomości.
Do działki doprowadzone są prąd i woda, dojazd do posesji prowadzi utwardzoną drogą gminną.

Działka mają kształt prostokąta. To ciche i spokojne miejsce z pięknymi widokami, otoczone wysokimi krzewami i drzewami z dwoma zarybionymi stawami o głębokości około 2 m.
Znajdują się tu poza stawami również budynek z salą na 60 osób z zapleczem sanitarnym, 5 pokojami z łazienkami, budynek z salą na 120 osób, kuchnią i zapleczem magazynowym, wiata na opał lub auta czy sprzęt ogrodniczy, znajduje się tu też budynek mieszkalny o pow. 50 m2 z biurem, 2 pokojami, kuchnią i łazienką, 3 wiaty z ławkami i stołami, grill z wędzarnią, miejsce na ognisko, pomost do stawu, plac zabaw dla dzieci i domek gospodarczy. W granicach ogrodzenie wydzielonych zostało 15 miejsc postojowych dla aut i tyle samo przed wjazdem na posesję.

Bardzo dobra lokalizacja ok. 3 min od Tczew oraz ok. 30 min od Trójmiasta dzięki bliskości drogi krajowej nr 91.
Istnieje również możliwość wydzierżawienia całej nieruchomości za kwotę 10000 zł/mc.
Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Zajączkowo
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2000000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej