• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-07-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #43511

Działające Gospodarstwo Agroturystyczne na sprzedaż

Gospodarstwo agroturystyczne, które jest przedmiotem sprzedaży to przytulne i kameralne miejsce zapewniające swobodę i przestrzeń dla indywidualnych potrzeb. Zlokalizowane jest w obrębie Brusno, w gminie Połczyn - Zdrój. Znajduje się w otoczeniu lasów, gruntów rolnych, łąk oraz niewielkich powierzchniowo, ale licznych jezior Szwajcarii Połczyńskiej w obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego. W chwili obecnej teren działki jest uzbrojony w następujące sieci: energetyczną, wodną (własne ujęcie — studnia), kanalizacyjną (ekologiczna oczyszczalnia).Teren nieruchomości jest w całości ogrodzony, od frontu prowadzi w głąb gospodarstwa brama wjazdowa stalowa, kuta oraz murowane ogrodzenie z ozdobnymi elementami. W pozostałej części ogrodzenie mieszane: drewniane z wypełnieniem z siatki stalowej, stalowe kute oraz drewniane. Ścieżki oraz drogi dojazdowe do budynków utwardzone w większości kostką brukową. Na działce nasadzono ozdobne, krzewy, żywopłoty oraz przykuwa oko zadbany trawnik. We wschodniej części nieruchomości znajduje się drewniany plac zabaw dla dzieci. Na terenie nieruchomości są również niewielkie stawy. Pensjonat agroturystyczny tworzy kompleks budynków mieszkalnych posiadających dwuosobowe pokoje, apartamenty rodzinne z kominkiem, luksusowe apartamenty z kuchnią oraz dwupoziomowe apartamenty rodzinne z tarasem. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. W budynku znajduje się również salon wypoczynkowy z kominkiem, jadalnia, kuchnia, pomieszczenia rekreacyjno — wypoczynkowe (w tym sauna).

BUDYNEK MIESZKALNY „A ”

Budynek 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Zabudowa:

wolnostojąca. Technologia wykonania budynku: tradycyjna — murowana — mur pruski, w części ryglowa — drewniana.. Funkcja: budynek mieszkalny. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje:

-instalacja elektryczna

-instalacja wodociągowa

-instalacja kanalizacyjna instalacja c.o. (własne — piece na paliwo stałe i kominki)

Dane techniczne - Powierzchnia użytkowa budynku: 526 m2

BUDYNEK MIESZKALNY „B”

Budynek 1-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Zabudowa:

wolnostojąca. Technologia wykonania budynku: tradycyjna — murowana. Funkcja: budynek mieszkalny.

Budynek wyposażony jest w następujące instalacje:
-instalacja elektryczna
-instalacja wodociągowa
-instalacja kanalizacyjna
-instalacja c.o. (własne — piece na paliwo stałe i kominki)

W części frontowej działki znajdują się dwa budynki gospodarczo — garażowe. Pierwszy budynek konstrukcji tradycyjnej, murowanej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 56,30 m2. Drugi budynek konstrukcji tradycyjnej, murowanej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 89,38 m2.

Obiektem sprzedaży jest również działka (jako przedmiot prawa własności) oznaczona numerem geodezyjnym 39 o powierzchni 82 600 m2, położona w obrębie 0111, Brusno, gm. Połczyn - Zdrój. Działka ma kształt nieregularny, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej (działka nr 37).

Podana cena jest ceną netto, niezawierającą podatku VAT.

Bardzo proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Brusno
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3500000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej