• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2018-04-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #38262

Działalność zajmującą się komercyjną produkcją filmową na terenie całej Polski.

[O PROJEKCIE]:
Działalność o nazwie ''RE-REVERSE'' miałaby zasięg na całej Polsce oraz zajmowałaby się produkcjami filmowymi typu:

- Różnego rodzaju relacje z zawodów i zlotów.
- Event'ów okolicznościowych.
- Edit'ów/Promo.
- Reklamy internetowe.
- Teledyski.

[OPIS PROJEKTU]:
Celuje bardziej w inne działalności ponieważ one mają pieniądze, a żyjemy w dobie internetu gdzie non-stop konkurencyjne firmy zalewają się promującymi ich filmami. Dowodem na to, może być choćby sam fakt, że kiedyś reklamy były tylko w TV, a już od dłuższego czasu jest ich tylko coraz więcej w internecie. To znaczy, że internet w końcu zdobył tylu poważnych odbiorców co TV, a może i nawet więcej. Nie każdego stać na reklamę w telewizji - ale każdego stać na reklamę w internecie, gdzie liczba odbiorców jest podobna + w internecie jest więcej młodych osób, które są bardziej zaciekawione i chętne. Dodam, że planuję mieć zasięg na całej Polsce. Nawet gdybym z Żywca miał jechać do Gdańska i z powrotem. Także nie szedłbym w tym kierunku (filmowanie komercyjne) gdyby nie przynosiło to fajnych zysków i nie było by na to pobytu. Dzisiaj w zasadzie każda nowo otwarta działalność potrzebuje jakiejkolwiek formy reklamy by się wybić i nie zostać zgniecionym przez większe działalności. Coraz więcej młodych osób otwiera własny Biznes za czym idzie popyt na reklamę typu: projekt graficzny, zdjęcia oraz film promujący.

[OPIS ZESPOŁU]:
Działalność jest jedno-osobowa, a przynajmniej tylko 1 osoba ogarnia wszystko - od prac na planie zdjęciowym po postprodukcje (montaż filmowy). Nazywam się Michał Kawalec, mam 19 lat i pochodzę z okolic Bielska-Białej. Cechuję się pełnią energii, ogromną dbałością o szczegóły, perfekcjonizmem oraz idealizmem. Zawsze wymagam od siebie 100% pewności oraz największy profesjonalizm. Bardzo szybko uczę się nowych rzeczy oraz ważnej i istotnej dla Mnie wiedzy. Nie pozostawiam nie jasnych i nie wyjaśnionych spraw - zawsze wszystko załatwiam od razu i nic nie odkładam na później. Wymagam od siebie efektywności, dyscypliny oraz kultury. Interesuję się produkcjami filmowymi od ponad 7 lat. Posiadając amatorski sprzęt oraz będąc niepełnoletnim duże starania przykuwałem na tworzenie solidnego portfolio robiąc filmy za darmo - ja za to miałem kontakty, doświadczenie oraz materiał do portfolio. Mając 18 lat postanowiłem wykorzystać swoją wiedzę oraz umiejętności w Filmowaniu i zacząłem na tym zarabiać. Po niespełna roku wpadł pomysł na otworzenie własnej działalności lecz koszty profesjonalnego sprzętu przerastają Mnie stąd pomysł na poszukanie inwestora, który Mi pomoże, zostanie współudziałowcem oraz Moim ''nauczycielem'' dzielącym się ważnymi poradami i wiedzą odnośnie Biznesu - w który jestem młody i dopiero się tego uczę.

[GŁÓWNI ODBIORCY/RYNEK DOCELOWY]:
Inne działalności, w tym fundacje, organizacje, sponsorzy, restauracje, kompleksy sportowe/wypoczynkowe, rekreacja, reklamy kursów, szkółek sportowych, wydarzenia itp.

[SILNE STRONY]:
Celowanie w średnią półkę odbiorców/potencjalnych klientów, ponieważ ich jest najwięcej w stosunku do bardzo małej konkurencji dla Mnie.
Działalność charakteryzowałaby się:
- zasięgiem na całej Polsce.
- priorytetowym montażem filmu do 3-4' dni. (konkurencja ma do 10-30 dni) szczególnie na początku działalności gdy to ja w większość będę proponował usługi, a dopiero za jakiś czas ludzie zaczną pisać do nas w sprawach zleceń.
- profesjonalny sprzęt, legalne programy oraz pełnia praw autorskich.
- doświadczenie oraz świeże, stylowe, nowe, kreatywne i oryginalne podejście.

[SAMOKSZTAŁCENIE]:
Do tego wszystkiego mam też na uwadze zrobienie masy kursów by mieć ładnie na certyfikacie napisane, że Operator Kamery, Montażysta, Projektant 3D, Projektant Animacji, Projektant Efektów Specjalnych w AAE, CGI, Operator Drona - Licencja VLOS itp. Tak by podnosić własne doświadczenie oraz efektywność. Czyli po prostu pozbywam się słabych stron działalności.

[DODATEK]:
Działalność rozwinie się pod kątem prowadzenia usług przy pomocy drona oraz rozwinie pod kątem prowadzenia rental'u.

[ZYSKI/PRZYSZŁOŚĆ]:
Produkcja Filmowa ma być dla Mnie spełnieniem w pasji, środkiem dużych dochodów, oraz większą możliwością w przyszłości na własne inwestycje w inne działalności w których to Mój inwestor (może i Ty) będzie miał 10% dochodu pasywnego z każdej Mojej przyszłej działalności na które już sam wykładałbym pieniądze. Dodam, że nie mam zamiaru poprzestać na jednej, dwóch czy trzech działalnościach - pieniędzy nigdy za wiele. Interesowałbym się tylko dalszym pomnożeniem zysków.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
  • marketing, reklama, media
  • usługowa -inna
  • usługi dla ludności
  • usługi dla firm
Województwa
  • brak / dowolne
Miasto Katowice
Obszar działalności Krajowy
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 350000 zł - 400000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej