• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-05-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #48067

Działka z widokiem na morze i jezioro Kopań

Malowniczo położona działka z widokiem na morze i jezioro Kopań, ok. 1,6km do plaży, 1km do jeziora i tylko 4 km do miasta Darłowa.

Działka o powierzchni 3000 m kw. 3/4 powierzchni przeznaczona na usługi nieuciążliwe, idealna pod działalność typu camping lub inne usługi.

Do działki prowadzi droga utwardzona. Działka jest nieogrodzona. Wjazd na działkę został poszerzony i przystosowany do większych pojazdów typu Kamper.

Działka miała być przeznaczona pod Camping, niestesty z powodów osobistych nie mogę dokończyć inwestycji. Posiadam gotowy projekt sanitariatów i plan zagospodarowania przestrzennego. Wszystkie papiery odnośnie pozwolenia na budowę oraz przyłączenia prądu zostały juz złożone.

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Do morza prowadzą dwie drogi, które można pokonać spacerem, rowerem lub samochodem. W Kopaniu turyści znajdą szeroką piaszczystą plażę wraz z czystymi wydmami i pachnącym sosnowym lasem - to idealne miejsce na urlop od zgiełku wielkich miast.

Jezioro Kopań to przybrzeżne jezioro o powierzchni 900 ha. Jest to dosyć płytkie jezioro, a od Bałtyku oddziela je wąski pas lądu. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników żeglarstwa, kite - i windsurfingu, ponieważ wiatr i fala są tu prawie zawsze.

Jezioro Kopań to także raj dla wędkarzy. Ryb jest tu dużo i są wśród nich gatunki bardzo dla wędkarzy atrakcyjne: węgorze, sandacze, szczupaki i okonie. Pozbawione znaczących dopływów jezioro jest ciągle zarybiane węgorzem montee, który dorasta tutaj w dobrych dla siebie warunkach łowią go w żaki, a wędkarze z łódek i stanowisk na brzegu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Kopań
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 260000 zł

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej