• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-01-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #50652

FILCPOL - Filc polerski i czyszczący na trzpieniu, propozycja współpracy

Witam,

Nasza firma zajmuje się produkcją filców polerskich, wiodącym produktem w naszym asortymencie są trzpienie filcowe, których głównym zastosowaniem jest polerowanie i wykończenie powierzchni stalowych, aluminiowych oraz kamiennych.

Produkt ten jest stosowany do polerowania wstępnego jak i na wysoki połysk za pomocą pasty polerskiej oraz do czyszczenia powierzchni. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom można używać go nawet w trudno dostępnych miejscach jak i w małych otworach. Tworzywa są wyselekcjonowane, co wiąże się z tym, iż produkt jest najwyższej jakości. Walec polerski jest połączony z trzpieniem najlepszej klasy spoiwem, dzięki czemu spełnia swoje zastosowanie na wiertarkach oraz szlifierkach ręcznych. Posiadamy szeroki zakres rozmiarów, które przedstawione są w cenniku widocznym w zakładce załączniki.

Materiał z jakiego jest stworzony produkt to NATURALNY filc techniczny wełniany, gramatura to około 50 g/cm3 +/- 10%, oznacza to, że jest to wyrób najwyższej jakości, trzpień ze stali o średnicy 6mm, spoiwo w postaci kleju wysokiej klasy.

Największą zaletą w użytkowaniu wskazanego produktu jest fakt dużego przewodzenia ciepła przez filc naturalny, co za tym idzie właśnie możliwość wyciągnięcia z powierzchni blasku, czy dokładne jej wyczyszczenie.


PRZEZNACZENIE: - wszystkie produkty stalowe : nierdzewne, kwasoodporne, hartowane, wysokostopowe.
- produkty nieżelazne : szkło, kamień i drewno


Oczywiście wystawiamy fakturę VAT, a podane kwoty są cenami netto, podlegającymi indywidualnej wycenie w zależności od wielkości zamówienia.Z poważaniem,

Krystian Prekiel - FilcPol - Producent

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • produkcja inne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Ciechanow
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

Sprzedaż hurtowa Filc Trzpieniowy

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej