• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-02-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #58052

Finanse Start Up

Witam
Z związku z szeroko panującym kryzysem gospodarek, rynkach finansowych, nieruchomościach oraz szalejąca inflacja. Wielu ludzi nie wie gdzie lokować kapitał lub w co inwestować, jednak w okresach bessy nadarzają się niesamowite możliwości.

Obserwuję rynki od 2017 roku, jednak najwięcej pracy i czasu poświęciłem na obecnie najmłodszy i najszybciej rozwijający się rynek kryptowalut. Działając na tym rynku, widząc jego możliwości i korzystając z niego, mając obroty rzędu 3-4mln zł rocznie. Współpracując z inwestorami, zarządzając nabytą wiedzą, doświadczeniem oraz analizą jestem w stanie poradzić sobie w okresie panującej bessy, przygotować odpowiedni portfel inwestycyjny długoterminowy oraz krótkoterminowy.
Tworzę fundusz mający przygotować portfel do skupu długoterminowego w cyklu 4letnim zamknięciu Btc. Szukam Inwestora który jest otwarty na współpracę długo jak i krótko terminową oraz osobę która jest otwarta na udzielenie kredytu. W okresach 2017 oraz 2021 portfele moich inwestorów robiły od 100% do nawet 1000% zwrotu kapitału zainwestowanego.

Realizuje również inne projekty które są już w realizacji głownie z wspólnikami którzy są ekspertami w danej dziedzinie są to młode start-up ale prężnie rozwijające się. np.

Spółka zajmująca się nieruchomościami głownie flipy - wejście min. 300-400 tyś.

Sprowadzanie aut z zagranicy, renowacja sprzedaż, lub wynajem + wynajem aut dla firm ubezpieczeniowych - wejście min. 100tyś. zł

e commerce- sieć sklepów + platformy typu amazon/olx/alegro, sprowadzanie produktu, magazynowanie, sprzedaż wejście min. 250tyś zł

Spółka -rekreacyjnej/medycznej marihuany prowadzona na malcie. Aparatura + koszty wejście ok 150tyś zł

W celu omówienia inwestycji zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • brak / dowolne
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 100000 zł - 10000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej