• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #55331

Funkcjonujący Obiekt Gastronomiczno - Hotelowy

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonujący obiekt gastronomiczno-hotelowy położony w prężnie rozwijającej się części Rzeszowa – na osiedlu Budziwój. Budynek o powierzchni użytkowej około 850 m2 położony jest na widokowej 11-arowej działce, dodatkowo na działce sąsiedniej znajduje się utwardzony parking hotelowy na około 30 samochodów.

Hostel funkcjonuje od około 4 lat i cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami odwiedzających gości. Obiekt gastronomiczny znajdujący się na pierwszej kondygnacji jest w stanie zapewnić obsługę różnego rodzaju imprez okolicznościowych nawet na 70 osób.

UKŁAD:
Parter
- Sala restauracyjna z barem o powierzchni użytkowej 150 m2 wyposażona z stoliki mogące pomieścić od kilku do kilkunastu osób, stół bilardowy, projektor i ekran, parkiet do tańca, sprzęt audio, dyskotekowe oświetlenie oraz bar z piwem beczkowym
- Zaplecze kuchenne – profesjonalnie zaplecze kuchenne z grillem i piecem do pizzy, toalety (damska i męska), recepcja, wspólne pomieszczenie kuchenne dla gości
- Pod zadaszeniem grill, automaty do gier, stoły z ławkami
- Domek holenderski 6 osobowy, posiadający 3 sypialnie, kuchnię, łazienkę, wyposażony w telewizor, dostęp do Wi-Fi, taras, miejsce na rozpalenie grilla .
- Dodatkowo do dyspozycji gości jest również sauna parowa, sauna fińska, jacuzzi, profesjonalna grota solna.
Piętro
- Część hotelowa, o łącznej powierzchni około 300 m2 zapewniająca 40 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 6 osobowych z dostępem do Wi-Fi oraz telewizorem w każdym pokoju z łazienkami na każdym piętrze.
Dodatkowo w budynku wydzielona została część mieszkalna o łącznej powierzchni około 300 m2 na dwóch kondygnacjach.

Atuty:
- Cicha i spokojna okolica otoczona niską zabudową
- Szybki dostęp do centrum miasta


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu na powyższą nieruchomość, pragniemy poinformować, że posiadamy własny dział finansowy świadczący kompleksową obsługę Klientów . Nasi eksperci bezpłatnie pomogą w wyborze najlepszej formy finansowania oraz przeprowadzą przez cały proces kredytowy. Współpracujemy z większością instytucji finansowych i banków. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 17 283 21 60.

Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6000000 zł
Uwagi

źródło :https://www.otodom.pl/pl/oferta/funkcjonujacy-obiekt-gastronomiczno-hotelowy-ID4gqms

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej