• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #50847

Gotowa piekania na sprzedaż/biuro/ na działalność

Budynek o pow. około 430 m2 o przeznaczeniu usługowo - handlowym posadowionym na działce ewidencyjnej o łącznej powierzchni 20 arów w miejscowości Sokolniki w powiecie wieruszowskim. W chwili obecnej użytkowany jako prężnie działający zakład piekarniczy. Budynek dwukondygnacyjny, murowany w latach 70- tych oraz przebudowany w 2004 r. składający się z następujących pomieszczeń:
- głównego magazynu produkcyjnego o pow. około 128 m2 w którym znajdziemy niezbędny sprzęt do wykonywania działalności piekarniczej tj. m.in. piec nadmuchowy bądź innej;
- 6 dodatkowych pomieszczeń produkcyjno- usługowych o łącz. pow. około 115 m2;
- pomieszczenia biurowego o pow. około 25 m2;
- pomieszczeń socjalnych o pow. około 80 m2 z szatnią, miejscem na posiłek;
- 4 łazienek z WC i kabiną prysznicową o pow. około 70 m2;
- przestronnych korytarzy, z których przejdziesz do pomieszczeń socjalnych;
- oraz wiaty garażowo-gospodarczej o pow. około 72 m2 i kotłowni.
Zakład wyposażony w liczne maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności piekarniczej tj. piece piekarnicze gazowe, urządzenia i maszyny służące do wyrobu ciast, chleba itp. z możliwością ich demontażu po stronie właściciela i przeznaczeniu pod inną działalność.
Działka inwestycyjna z każdej strony ogrodzona siatką, posiada dwie bramy wjazdowe. Podwórko w całości zagospodarowane na potrzeby zakładu, wyłożone kostką z dużym placem manewrowym. Idealna lokalizacja inwestycyjna pod różną działalność gospodarczą. Działka w idealnym ułożeniu ponieważ w pobliżu drogi wojewódzkiej E482 i drogi gminnej kierunek Wieruszów-Wieluń. Wjazd ułatwiony i dogodny z drogi asfaltowej. W najbliższej okolicy inne tereny inwestycyjne, zakłady przemysłowe, stacje benzynowe itp.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • łódzkie
Miasto Wieruszów
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 519000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej