• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #42313

Gotowy biznes turystyczny

7 KOMPLETNIE WYPOSAŻONYCH DOMKÓW Z POZWOLENIEM NA DOBUDOWĘ DWÓCH KOLEJNYCH DOMKÓW.
DOMKI ODEBRANE, Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE.

Nieruchomość znajduje się w uroczej i malowniczej okolicy Dębek, gdzie do szerokiej i piaszczystej plaży oraz do centrum Dębek mamy tylko 800m. W odległości 200m od naszej posiadłości znajduje się boisko typu orlik, siłownia na wolnym powietrzu i plac zabaw dla dzieci.

Każdy domek jest taki sam. Z tyłu każdego domku znajduje się osobne wejście do pomieszczeń gospodarczych, w których znajdują się szafki oraz bojlery.

Na parterze znajduje się salon z jadalnią (wyposażony w dwuosobową sofę rozkładaną, stolik oraz duży stół z czterema krzesłami) , łazienka z prysznicem, w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą ceramiczną , lodówką i czajnikiem bezprzewodowym.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie i toaleta z umywalką. W pierwszej sypialni łóżko małżeńskie 160cm szerokie (jeden materac).W drugiej sypialni dwa pojedyncze łózka (90cm+90cm) . Łóżka hotelowe , bardzo wygodne. W obu sypialniach obszerne szafy na ubrania oraz szafki nocne.

Każdy domek ma duży , częściowo zadaszony taras. Posesja ogrodzona z miejscami parkingowymi. Na posesji znajduje się również zadaszone pomieszczenie na śmietniki oraz małe pomieszczenie gospodarcze.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Dębki
Obszar działalności Międzynarodowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 3799000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej