• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-06-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #46994

Gotowy pensjonat i restauracja

Ośrodek wypoczynkowy składa się z sali restauracyjnej na 80 osób o powierzchni użytkowej 325,68 m², oraz ośrodka wypoczynkowego z sześcioma pokojami łącznie dla 25 gości o powierzchni użytkowej 114,32 m². Budynki usytuowane na dwóch działkach nr 194 i 195 o łącznej powierzchni 66,45 arów. Posiadamy projekt koncepcji rozbudowy budynku restauracji, dzięki czemu jest możliwość uzyskania miejsca wypoczynkowego dla kolejnych 64 gości.

Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, mieszcząca się w górskiej dzielnicy – Jakubowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych. Ośrodek znajduje się w malowniczej zielonej okolicy, przy szlaku turystycznym na Błędne Skały i Szczeliniec.

Restauracja jest otwarta dla klientów i posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, łącznie z badaniami Sanepidu oraz zezwoleniem na sprzedaż alkoholu. Znajduje się w niej dobrze wyposażona część kuchenna, wyśmienicie nadaje się do obsługi turystów, oraz na organizację uroczystości okolicznościowych, takich jak komunia czy wesele.

W pensjonacie znajduje się 6 pokoi łącznie dla 25 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowany jest parking dla samochodów osobowych oraz autokaru. Pokoje są w pełni umeblowane, w każdym znajduje się łazienka oraz TV. Zarówno ośrodek, jak i parking jest monitorowany, w całym pensjonacie mamy możliwość korzystania z Internetu poprzez wi-fi. W 2014 roku przeprowadzono kapitalny remont.

Do ceny sprzedaży należy doliczyć obowiązującą stawkę podatku VAT.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Kudowa-Zdrój
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 699000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej