• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-10-12
  • Identyfikator ogłoszenia: #21325

Hotel, centrum konferencyjne, spa, stadnina koni 45 minut od Warszawy

Doskonała inwestycja. Nieruchomość, która przynosi dochody, ma stałą bazę klientów i rezerwacje na obecny i przyszłe sezony!!!
Gotowy, wykończony, prosperujący kompleks wellness & spa, wraz ze stadniną koni, położony na terenie województwa mazowieckiego bardzo blisko lotniska Modlin, i w niedalekiej odległości od Warszawy (dojazd do stolicy zajmuje ok. 45 minut). Powierzchnia działki 230.000 m2. Na terenie posiadłości znajduje się naturalny zarybiony staw. Doskonałe położenie zarówno na pobyty weekendowe, święta, konferencje, jak i dłuższe urlopy. Kompleks jest w pełni wykończony, urządzony. Posiada bazę stałych klientów, oraz już zapewnione rezerwacje na cały nadchodzący i następny sezon.

Kompleks składa się z budynków hotelowych, strefy Wellness & Spa, stajni dla koni, hodowli bydła oraz prywatnego budynku mieszkalnego.

Hotel & Spa składa się z następujących części:
- dwa budynki hotelowe z kilkudziesięcioma pokojami hotelowymi
- restauracja
- bar
- trzy sale konferencyjne
- Business-Spa z pięcioma gabinetami
- sauna
- Jacuzzi
- basen
- ruska bania
- dwa jeziora
- stajnia i hala dla koni
- strzeżony parking z 40 miejscami parkingowymi

Hala (namiot), ok. 1000m2 może być wykorzystywana do organizacji większych eventów (koncerty, szkolenia, wesela, integracje).

Doskonały punkt komunikacyjnie, dogodny dojazd. Całość zadbana, funkcjonująca, z coraz większym portfelem gości i zamawianych eventów.

Z uwagi na dobre i szybkie połączenie z Warszawą, świetna propozycja weekendowych wypadów rodzinnych, ale również dla większych imprez firmowych, szkoleń, czy konferencji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Płońsk
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 15000000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej