• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-09-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #45678

Hotel na sprzedaż!

Dobrze prosperujący 3-gwiazdkowy Hotel, ciekawie zlokalizowany na Dolnym Śląsku.
Oferta stanowi doskonałą propozycję lokaty kapitału dla inwestorów. To także bardzo atrakcyjna okazja dla przedsiębiorców już aktywnych w branży hotelarskiej, pragnących rozszerzyć prowadzoną działalność o kolejny obiekt.

Oferowany do sprzedaży Hotel posiada pełne zaplecze gastronomiczne, restaurację, salę konferencyjną oraz 21 pokoi zapewniających łącznie 46 miejsc noclegowych. W obiekcie znajduje się także przestronna sala bankietowa oraz przestronny parking, pozwalające na profesjonalną organizację większych eventów i wesel.

Obecnie Hotel świadczy szeroki wachlarz usług, od obsługi indywidualnych pobytów, poprzez uroczystości rodzinne, firmowe i konferencje, po duże wesela. Jakość usług i lokalizacja Hotelu są doceniane przez jego gości, o czym świadczą dobre opinie konsumenckie, zawarte m.in. na popularnej platformie .

Świdnica to jedno z najpiękniejszych miast Dolnego Śląska, tłumnie odwiedzana przez turystów pragnących zwiedzić Kościół Pokoju, unikalny zabytek wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Ze względu na swoje położenie w regionie i dobre skomunikowanie z Wrocławiem Świdnica to także regionalny ośrodek biznesu oraz dobra baza wypadowa na masyw Ślęży lub do niezwykle atrakcyjnych turystycznie okolic Wałbrzycha.

Zespół połączonych ze sobą budynków obejmuje wszystkie pomieszczenia niezbędne do prowadzenia rentownej działalności hotelarskiej.

W części noclegowej Hotelu znajduje 21 pokoi z 46 miejscami noclegowymi, w tym:
14 pokoi dwuosobowych,
2 pokoje trzyosobowych,
5 apartamentów.

W pozostałych częściach obiektu znajdują się:
recepcja,
sala bankietowa z barem i sceną (mieszcząca ok. 160 - 200 osób), dająca szerokie możliwości aranżacji i ustawienia stołów,
sala konferencyjna (miesząca ok. 40 osób),
sala restauracyjna na 46 osób,
wyłożony kostką brukową parking mieszczący 40 samochodów,
dwie w pełni wyposażone kuchnie.

Za bezpieczeństwo transakcji odpowiada JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, największa wrocławska niesieciowa agencja w obrocie nieruchomościami, istniejąca od 1982 roku.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Świdnica
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4100000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/rentowny-hotel-na-sprzedaz-ID3FxHC.html#71f49d2687

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej