• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #48881

Hotel Pensjonat blisko Karpacza

Prezentowany Hotel zlokalizowany jest w miejscowości położonej u stóp Karkonoszy. Miejsce to już od 200 lat przyciąga turystów z różnych zakątków Polski, szukających ciszy i chwili wytchnienia.

Ze względu na swoje położenie Hotel stanowi idealną bazę wypadową na wycieczki po górach oraz korzystanie z dobrodziejstw całej Kotliny Jeleniogórskiej.

Do Hotelu z łatwością dostaniemy się autobusami miejskimi linia. Do położonej nieopodal Szklarskiej Poręby (15 km) możemy dojechać jedną z tras rowerowych.

Do Karpacza, Cieplic i centrum Jeleniej Góry dostaniemy się samochodem (około 20 minut).

Ciekawymi atrakcjami samej miejscowości gdzie znajduje się Hotel jest Muzeum czy niezwykle popularny wśród fanów historii Zamek .

Interesującą opcją spędzenia wolnego czasu są również wycieczki na drugą stronę Karkonoszy, do Czech. Odległość do naszych zagranicznych sąsiadów to około 30-40 kilometry czyli około 50 minut jazdy samochodem.

Hotel posiada 15 apartamentów, pokoje 1 osobowe od 10 mkw, 2 osobowy od 14 mkw, 3 osobowy 20 mkw, 4 osobowy od 34 mkw, restauracje, plac zabaw dla dzieci. W części -1 znajduję się sauna, oraz bilard.

Hotel wybudowany w 1940 r, oraz 2019 na jego działce której rozmiar wynosi 5700 mkw powstał nowy obiekt hotelowy i będzie wykończony na wiosnę.

W Drugim Nowo powstałym Hotelu będzie 15 pokoi, w tym 2 pokoje dla inwalidów i 1 apartament VIP 65 mkw o podwyższonym standardzie.

Przygraniczne miasteczka zauroczą Państwa pięknymi widokami i doskonale rozwiniętą infrastrukturą dla narciarzy, fanów wycieczek rowerowych oraz pieszych.

Powierzchnia działki 5700 mkw, powierzchnia całkowita hotelu 1700 mkw.
Hotel cieszy się dobra opinią przynosi dochody w całym roku latem jak i zimą jest największe oblężenie.

Hotel położony jest przy głównej drodze, lecz w hotelu jest bardzo cicho. Ponadto z tyłu rozciąga się piękny las.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Jelenia Góra
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 8490000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/hotel-pensjonat-blisko-karpacza-ID47ayp.html#bae615726d

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej