• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-06-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #48242

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Piękny i nowoczesny kompleks wypoczynkowy w sercu Kaszub. Miejsce stworzone z myślą o wygodnym i aktywnym wypoczynku. Miejsce to cechuje cisza i spokój a jednocześnie blisko nadmorskich atrakcji tego regionu.
Obiekt o wielofunkcyjnym profilu: rodzinny pensjonat, hotel konferencyjno-integracyjny, sala okazjonalna: wesela, przyjęcia, urodziny.
Pensjonat został oddany do użytku w 2008 roku, a w 2014 roku został powiększony o salę restauracyjną, kuchnię i nowe pokoje hotelowe.
Obiekt znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 8276m2, a całkowita powierzchnia budynków kompleksu wynosi 2599m2.

Lokalizacja:
Pensjonat położony jest w pięknej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od czystego jeziora z dostępem do okolicznych lasów.
- 25km od centrum Gdańska
- 15km od lotniska
- 25km od Sopotu i Gdyni
Borkowo dodatkowo jest skomunikowane z lotniskiem i Gdańskiem koleją PKM.

Kompleks składa się z 5 wolnostojących budynków:
- 3 budynki apartamentowe, każdy o pow. całkowitej 433,84m2 położone na działce o pow.3254m2. W każdym budynku jest 6 dużych apartamentów, w pełni wyposażonych i umeblowanych, posiadających aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, zmywarką i kompletem naczyń. Powierzchnia całkowita 3 budynków wynosi 1301,52m2.
- 1 budynek o pow. 1198,39m2 znajdujący się na działce o pow.2971m2. Jest to główny budynek kompleksu, w którym znajduje się 9 pokoi hotelowych, główna restauracja+sala bankietowa, bar, zaplecze kuchenne, sauna, sala fitness, bilard.
- 1 budynek o pow. 99,4m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki. Położony na działce o pow.850m2. Dom kompleksowo wyposażony.
- Kort tenisowy posadowiony na gruncie o pow.1201m2.

Całkowita ilość miejsc noclegowych to 99 osób.
Obiekt dysponuje dwoma parkingami zdolnymi pomieścić auta wszystkich gości.
Restauracja hotelowa, stanowi salę bankietową i weselną jak również w weekendy są w niej organizowane liczne imprezy okolicznościowe takie jak: urodziny czy przyjęcia.
Sala jest wentylowana, klimatyzowana i posiada własne nagłośnienie. Dodatkowo sala posiada mobilną ścianę wydzielająca salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik i nagłośnienie.
Sala barowo-restauracyjna z dużym tarasem z widokiem na piękny ogród oraz oczko wodne.
W ogrodzie znajduje się plac zabaw z piaskownicą dla najmłodszych, trampolina, zewnętrzny basen oraz miejsce na wspólne ognisko i grillowanie.

- Wnętrza obiektu zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Materiały wykończeniowe wysokiej jakości (glazura, terakota, wykładziny, meble, sprzęt, armatura).
- Pokoje są rokrocznie odnawiane i nie noszą śladów zużycia.

Obiekt jest obecnie użytkowany i jest rentowny. Ma wielu stałych gości oraz rezerwacje na wesela i przyjęcia. Posiada wysokie rankingi w turystycznych portalach internetowych.

Cena do negocjacji!

Serdecznie zapraszam do kontaktu i indywidualnych prezentacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Borkowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 8900000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/hotel-pensjonat-borkowo-ID45Qex.html#3b8eea00ee

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej