• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #42159

Hotel z potencjałem na sprzedaż

W Masywie Śnieżnika,Gór Bialskich i Gór Złotych na pograniczu polsko-czeskim w powiecie kłodzkim polecam atrakcyjny hotel z piękną działką (18 800 m2). Stary Gierałtów nieco na uboczu z pięknymi widokami i trasami wycieczkowymi.Wiosną i latem można uprawiać turystykę pieszą i rowerową, zimą narty.Czarna Góra, Bielice i inne wyciągi zachęcają do sportów zimowych.Otoczenie lasów daje przyjazny klimat dla rowerzystów i miłośników pieszych wędrówek.

Hotel posiada 109 miejsc noclegowych (pokoje 2,3,4,6-osobowe oraz apartamenty 2,6,11 osobowe). Budynek składa się z części hotelowej (miejsc noclegowych 43) ,recepcji i baru całodziennego.Na drugą część składają się apartamenty. Na trzech kondygnacjach jest ich 12 razem miejsc noclegowych 66.Do każdego apartamentu osobne wejście z balkonów zewnętrznych. Na balkonach są miejsca na odpoczynek z widokiem na góry od strony południowej.

Restauracja z barem na 140 miejsc.Zaplecze kuchenne wyposażone w niezbędny sprzęt.Przestronna restauracja z parkietem tanecznym idealna do organizowania wesel.Wśród lasów i starodrzewia można składać przysięgę małżeńską.Rozległy teren rekreacyjny ze starodrzewiem i miejscem do grillowania zapewnia rozrywkę i wypoczynek na świeżym powietrzu.Hotel graniczy z rzeką Białą, jest potencjał,można zbudować nad rzeką kolejne miejsce wypoczynku (np.drewniana platforma z leżakami). Ze względu na okoliczne trasy rowerowe i piesze od maja do października jest wielu chętnych.Wybierają się na całodniowe wycieczki a wieczorem grillują przy ognisku. Obiekt obecnie jest czynny i można go przejąć wraz z działalnością hotelową. Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń i pokoi obiekt idealnie nadaje się na Dom Pogodnej Starości. Jest potencjał , duża działka i lokalizacja z dala od zgiełku. Lasy, rzeka i cisza, jeżeli ktoś szuka ustronnego miejsca to właśnie tu. Obiekt jest idealny również na grupy zorganizowane np. młodzieżowe grupy sportowe, wycieczki autokarowe (miejsc noclegowych wystarczy na dwa autokary jednocześnie). Doskonała wypadowa baza rowerowa czy narciarska.Jest potencjał a cena atrakcyjna.Bez inwestycji dodatkowych można obiekt przejąć i działać.Idealny obiekt jako lokata, stopa zwrotu mniej niż 8%. Zachęcam do oglądania.Okazja !

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Stary Gierałtów
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2990000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej