• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2022-05-30
  • Identyfikator ogłoszenia: #55666

Innowacyjny marketplace pracy tymczasowej | potencjał 200 mln pln

Fitjob to innowacyjny marketplace pracy tymczasowej, który zapewnia szybki personel dla firm oraz elastyczne oferty pracy dorywczej dla uczniów i studentów.

Dzięki pełnej automatyzacji procesów system działa praktycznie bez udziału człowieka, dzięki czemu jesteśmy zdecydowanie najszybszym i najtańszym miejscem pozyskania pracowników tymczasowych. Niezwykła technologia pozwala na całkowicie bezobsługową rekrutację w ciągu kilku godzin od dodania ogłoszenia w Panelu Pracodawcy. Unikalny algorytm platformy samodzielnie wybiera najlepszego pracownika spośród aplikujących, biorąc pod uwagę ich kompetencje, oceny z poprzednich zleceń, dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz specjalne kwalifikacje wymagane do objęcia danego stanowiska (np. znajomość języków, prawo jazdy, książeczka sanepidowska).

Sprawdzony model biznesowy – zweryfikowany przez niemiecką firmę Zenjob, która w ciągu kilku lat otrzymała ponad 100 milionów euro finansowania od renomowanych funduszy inwestycyjnych (finansowanie equity w zamian za udziały). Ostatnia runda €45M została przeprowadzona na przełomie lutego i marca 2022. Obecnie Zenjob rozpoczął ekspansję w Holandii oraz w Wielkiej Brytanii.
Wielkość rynku pracy tymczasowej dla osób do 26 roku życia wynosił w Polsce 2,26 mld zł w 2020 roku. Przy minimalnym założeniu objęcia 10% rynku potencjał przekracza 200 mln zł. Realnie jednak można pozyskać znacznie wyższy procent rynku, ze względu na brak alternatywnych aplikacji i bezpośredniej konkurencji.

Platforma Fitjob jest nowością w Polsce i oferuje przejrzyste korzyści:

* Dla firm – jest to możliwość zorganizowania personelu nawet w kilka godzin, co rozwiązuje problem ciągłego wahania zapotrzebowania na pracowników. Oferujemy najatrakcyjniejsze stawki na rynku - już od 23,64 zł + vat za godzinę wykonanej pracy, bez jakichkolwiek kosztów początkowych. Nasi klienci cenią sobie również wygodę, tak jak po dodaniu ogłoszenia w Panelu Pracodawcy to Fitjob zajmuje się całym procesem rekrutacyjnym i rozliczeniowym pracownika, a Pracodawca jedynie otrzymuje fakturę raz w tygodniu za faktycznie przepracowany czas.

* Dla studentów i uczniów – jest to zupełnie nowa aplikacja gromadząca wszystkie elastyczne oferty pracy w dowolnych terminach. Dla naszych Pracowników ważna jest niezależność oraz dostęp do ofert z różnych branż, dzięki czemu mogą złapać nowe doświadczenia i nauczyć się nowych rzeczy. Nasze motto brzmi „Pracuj gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz – Ty decydujesz.”.

Na polskim rynku nie ma odpowiednika i nie ma bezpośredniej konkurencji dla naszej aplikacji. Obecnie jesteśmy obecni w 4 miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań), posiadamy niemal 9500 zarejestrowanych studentów i około 650 zarejestrowanych firm.

Platforma jest przygotowana do skalowania. Głównym celem jest osiągnięcie płynności poprzez pozyskanie odpowiedniej ilości Firm oraz Studentów w danych miastach i ekspansja na kolejne miasta. Mamy opracowane najskuteczniejsze kanały pozyskania użytkowników.

Szukamy inwestora, który stanie się częścią projektu i wesprze go finansowo w ogólnopolskiej ekspansji. Następnie będziemy mieli możliwość pozyskania finansowania od funduszy inwestycyjnych na międzynarodową ekspansję (gdzie również można częściowo wyjść z inwestycji), co również można uczynić z własnych środków, lecz w nieco wolniejszym tempie.

Pierwszym modelem współpracy jest objęcie 20% udziałów jako podwyższenie kapitału zakładowego spółki (inwestycja) w kwocie 450 000 zł.
Drugim wariantem jest zakup pakietu większościowego (51% udziałów) za kwotę 450 000 zł, plus podwyższenie wartości kapitału zakładowego w kwocie 450 000 zł.

Unikalność naszej platformy doceniły renomowane wydawnictwa, m.in. Dziennik Rzeczpospolita, PulsHR, Money. pl, Gazeta Wyborcza.

Jest to ostatni moment, aby stać się częścią projektu z ogromnym potencjałem i dużą przyszłością.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
  • usługowa -inna
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 450000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej