• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2021-04-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #51534

Innowacyjny portal internetowy (branża motoryzacyjna) szuka Inwestora

Szanowni Państwo,
Chciałbym zaproponować Państwu ciekawą (mam nadzieję) propozycję współpracy. Wraz z partnerami biznesowymi wymyśliliśmy interesujący, a przede wszystkim innowacyjny portal związany z motoryzacją. Myślę, że projekt ten spotkałby się z dużym zainteresowaniem zarówno w naszym kraju, jak i w wielu innych, nie tylko europejskich państwach. Tym bardziej, że takiego portalu nie ma.

Przeprowadziliśmy analizę rynku (w tym koszty i potencjalne zyski związane z działaniem takiego portalu), przygotowaliśmy wstępne makiety graficzne, mamy wiedzę marketingową oraz doświadczenie w przygotowaniu treści na temat pojazdów. Brakuje nam jednak środków na przygotowanie części programistycznej i „mocny” start projektu w postaci finansowania przez pierwsze miesiące działalności.

W związku z tym poszukujemy inwestora, który w zamian za udziały oraz np. czołowe miejsca reklamowe pomógłby nam w uruchomieniu projektu. Kwestia ta pozostaje otwarta i dyskusyjna.

Bardzo chętnie spotkam się z Państwem w celu przedstawienia szczegółów, przygotowanych materiałów i wszystkich danych, które udało się nam zgromadzić. Szacujemy, że portal przez pierwsze lata działalności będzie generował zysk na poziomie miliona zł netto. Może on być wyższy, jeśli wejdziemy na zagraniczne rynki.

Pozostaję do Państwa dyspozycji. Liczę na pozytywny odzew.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
  • internet
Województwa
  • brak / dowolne
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Pomysł
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 400000 zł - 5000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 10%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej