• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-08-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #49011

Internetowy Start-Up o globalnym potencjale poszukuje inwestora

Jesteśmy firmą NEXOS Media działającej od lipca 2017 roku w sieci. Jesteśmy agencją medialną która łączy pomysłodawców, twórców treści internetowych małych i dużych, osoby publiczne w jedną wielką sieć, która nawzajem się promuje.

W swoim portfolio posiadamy parę kanałów z różnych kategorii: gaming, life style, rozrywka, rowery, sport, moda i kształcące.

Nasza sieć wygenerowała w 2018 roku ok. 165 000 dolarów obrotu. W 2019 roku było to już ok. 310 tyś. dolarów obrotu. W ciągu tych lat udało nam się nawiązać współprace z paroma markami ASUS, ASUS ROG, Coca Cola, Lay's i wiele mniejszych firm. Dokonaliśmy również 28 kampanii reklamowych na kontach społecznościowych naszych twórców.

Statystyki pokazują, że tendencja finansowa firmy jest wzrostowa również, jeżeli chodzi o chęć przyłączenia się do naszej grupy.

Jednym z przedsięwzięć na które zostaną przeznaczone środki to budowa “Domu Medialnego”. Będzie to miejsce, gdzie osoby bez zaplecza będą mogły przyjść i tworzyć swoje materiały i skorzystać z profesjonalnej kadry.

Drugim projektem który chcemy zrealizować jest nasza autorska sieć social mediów, "Wall", naszym głównym mottem będzie "Od twórców dla twórców i społeczności", jest to olbrzymie przedsięwzięcie na które w pełni nie pozwalają nasze środki.

Poszukujemy inwestora, nie interesują nas pożyczki, jest to inwestycja, której nie przeszkadza pandemia, wręcz daje nam większe możliwości z tego względu, że więcej ludzi siedzi w domu i szukają treści, która ich zaciekawi. W porównaniu do stycznia 2019r. w marcu łączna liczba wyświetleń wzrosła o ponad 30%, długość spędzania czasu w social mediach o niemal 17%.

Chcemy się rozwijać i w ramach współpracy z inwestorem dzielić się zyskami.

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy.

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
  • internet
  • marketing, reklama, media
Województwa
  • dolnośląskie
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 1 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej