• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2020-08-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #49013

Internetowy Start-Up o globalnym potencjale poszukuje inwestora

Jesteśmy firmą NEXOS Media działającej od lipca 2017 roku w sieci. Jesteśmy agencją medialną która łączy pomysłodawców, twórców treści internetowych małych i dużych, osoby publiczne w jedną wielką sieć, która nawzajem się promuje.

W swoim portfolio posiadamy parę kanałów z różnych kategorii: gaming, life style, rozrywka, rowery, sport, moda i kształcące.

Nasza sieć wygenerowała w 2018 roku ok. 165 000 dolarów obrotu. W 2019 roku było to już ok. 310 tyś. dolarów obrotu. W ciągu tych lat udało nam się nawiązać współprace z paroma markami ASUS, ASUS ROG, Coca Cola, Lay's i wiele mniejszych firm. Dokonaliśmy również 28 kampanii reklamowych na kontach społecznościowych naszych twórców.

Statystyki pokazują, że tendencja finansowa firmy jest wzrostowa również, jeżeli chodzi o chęć przyłączenia się do naszej grupy.

Jednym z przedsięwzięć na które zostaną przeznaczone środki to budowa “Domu Medialnego”. Będzie to miejsce, gdzie osoby bez zaplecza będą mogły przyjść i tworzyć swoje materiały i skorzystać z profesjonalnej kadry.

Drugim projektem który chcemy zrealizować jest nasza autorska sieć social mediów, "Wall", naszym głównym mottem będzie "Od twórców dla twórców i społeczności", jest to olbrzymie przedsięwzięcie na które w pełni nie pozwalają nasze środki.

Poszukujemy inwestora, nie interesują nas pożyczki, jest to inwestycja, której nie przeszkadza pandemia, wręcz daje nam większe możliwości z tego względu, że więcej ludzi siedzi w domu i szukają treści, która ich zaciekawi. W porównaniu do stycznia 2019r. w marcu łączna liczba wyświetleń wzrosła o ponad 30%, długość spędzania czasu w social mediach o niemal 17%.

Chcemy się rozwijać i w ramach współpracy z inwestorem dzielić się zyskami.

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy.

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
  • marketing, reklama, media
Województwa
  • dolnośląskie
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 20000000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej