• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2018-03-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #37305

Inwestora do dużego biznesu innowacyjnego

Opracowałem unikatową w skali światowej koncepcję, mającą zastosowanie we wszystkich znanych technologiach budowlanych. Jest to jeden wspólny klucz, który w prosty sposób pozwala osiągnąć gigantyczne oszczędności środków i czasu w budownictwie. Nawet o 30 % taniej.
Oszczędności dotyczą zarówno domów murowanych, betonowych, szkieletowych, prefabrykowanych itd. Jak i domków letniskowych, garaży, kontenerów itd.
To przewrotna, ale bardzo przyszłościowa, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom rynków technologia dotyczy; fundamentów, posadzek, ścian, stropów, dachów. Na każdym z tych etapów budowy tzn; wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja termiczna osiąga się przewagę nad konkurencją; bez utraty jakości. Nie ma dotychczas technologii, w której płyta izolacyjna wzmacnia wytrzymałość ściany, stropu, dachu. A daje to możliwość ograniczenia ilości użytych materiałów, uproszczenia montażu, wyeliminowania wielu pracochłonnych operacji z użyciem sprzętu, nakładów roboczych, oraz zmniejszenia czasu.
Przykład działania wynalazku w ścianie drewnianej; Modyfikując styropianową płytę fasadową kosztem 1.5 PLN powodujemy oszczędność drewna rzędu 40 %, zachowując te same parametry wytrzymałościowe ściany.
Jest to bardzo poważny wynalazek, na bazie którego można uzyskać kilka europejskich patentów oraz zbudować kilka dynamicznie rozwijających się firm produkujących kilka systemów opartych na jednym, prostym produkcie.
Plan jest długofalowy, wielopłaszczyznowy, ma bardzo dużą wartość i międzynarodowy zasięg.
Poszukuję poważnego wspólnika z wkładem 150 tys PLN. Celem inwestycji jest pozyskanie inwestora do budowy pierwszej firmy produkcyjnej ew. sprzedanie technologii – licencja. Planowanych jest sześć firm, w których można mieć udziały.
Wiem jak to zrobić.
Pierwszym produktem będą bezkonkurencyjne na rynku elewacje w postaci gotowych płyt, których montaż w nowo budowanych obiektach zamiast 2.5 godz. trwa ok 3 min. m. kw. bez użycia rusztowań zewnętrznych, oraz finalnie tańszych – materiał + robocizna o ok. 30 % od najprostszego systemu; styropian, siatka tynk.

Informacje podstawowe

Branża
  • budownictwo
  • materiały budowlane
Województwa
  • łódzkie
Miasto Zduńska Wola
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 1 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Uwagi

źródło: www.biznes2biznes.com

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej