• Kategoria: Sprzedam know-how
  • Data: 2020-04-22
  • Identyfikator ogłoszenia: #47684

Inwestora który zainwestuję w formie pozyczki

Witam

Szukam inwestora który uwierzy w innowacyjne pomysly młodego przedsiębiorcy i zainwestuje swoje pieniądze w formie pożyczki którą mogę spłacić w całości + % z zysków w trakcie/po spłacie całości zadłużenia.
Wszystko do omówienia i dogadania.

Posiadam masę interesujacych i innovacyjnych projektów.

Szukam inwestora który uwierzy w dane projekty, pomoże znaleźć/wybrac najlepiej wśród sprawdzonych i zufanych osób. Które stworzą razem ze mna i rozpiszą profesjonalny biznesplan/y na wybrany projekt/y.

1.
AUTOMOTO PARK
Jeden duży park 3w1 bądź wybrany z n/w
Dla samochodów osobowych
Dla samochodów ciężarowych wraz z wszystkimi udogodnieniami dla kierowców
Dla Motocyklistów

Miłośnicy motoryzacji nie maja miejsca gdzie wszystko będzie dostosowane i robione dla nich, miejsce gdzie mogą się spotkać jak również załatwić wszystkie potrzebne sprawy, problemy zakupy. Miejsca spotkań, zlotow z całą infrastruktura przygotowana pod różne eventy.

Budynek badz budynki podzielone na wypożyczalnie danego typu
Samochody
Samochody sportowe
Samochody dostawcze
Samochody ciężarowe + sprzęty budowlane
Oraz innowacyjny projekt
POJAZDY ELEKTRYCZNE PREMIUM
SPRZEDAZ, WYNAJEM, SERWIS.
3 W 1 współpracując z najlepszymi producentami. Sprzedaż w trybie pośredniczym, tworzeniem wlasnych projektów dla producenta, najem dla osób prywatnych jak rowniez współpraca z wieloma podmiotami oferując najem .
Dodatkowo prowadzac serwis dla wszystkich pojazdów elektrycznych.

3.
Obiekty Handlowe dostosowane do danej lokalizacji i zapotrzebowania z możliwością mieszkalna dlawlasciciela bądź pracowników z różnymi możliwościami
I tu zależy wszystko od dzialki/działek na którym będzie znajdowała się inwestycja.
Jedna duza dzialka z wieloma różnymi obiektami które można sprzedac/wynająć/przygotować pod najem gotowego projektu "franczyza" . Wraz z mieszkaniami nad lokalami handlowymi bądź na zapleczu . Mieszkania dla pracowników obiektów, bądź wynajem mieszkania z możliwością wynajmu samochodu z mieszkaniem po atrakcyjnej cenie.
Posiadam 10 letnie doświadczenie w handlu, od roku prowadze swój sklep na zasadzie franczyzy, niestety brak możliwości wprowadzania własnych pomysłów zmusiła mnie do szukania nowych rozwiązań, wiele moich rozwiązań , pomogło w funkcjonowaniu, zwiększenia sprzedaży, nawet po zmianie firm, przejściu na swoje projekty te działają do dzisiaj .
Mam pomysły by stworzyć nowe modele dla sklepów
Sklepy spożywcze,
Sklepy 24/7
Obsługa klienta standardowa wraz z mozliwoscia szybkich zakupów bez wysiadania z samochodu.
Sklepy Alkoholowe, prezentowe
Stworzenie nowego modelu sklepu łączącego wszystkie wyżej wymienione pozycje wraz z nowościami na rynku, do których mogą przynależeć mieszkania i samochody pod wynajem.

Park zoologiczny
Otwarty badz zamknięty teren w którym znajda się wszystkie działy podzielone na wybrane kategorie - nowy model open space gdzie klient poczuje się jak w zoo, wraz usługami dla zwierzaków, wszystko czego potrzeba w jednym miejscu
Dzierżawa/Sprzedaż/Gotowy biznes plan pod "franczyze" . Łącznie około 20 różnych obiektów na jednym wielkim terenie gdzie będzie można znaleźć wszystko dla zwierzaków jak i same zwierzaki, najróżniejsze od zwykłych malych - domowych po egzotyczne rzadko spotykane.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
  • spożywcza
  • usługi dla ludności
  • usługi dla firm
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • pomorskie
Obszar działalności Krajowy
Typ wiedzy know-how

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej