• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-03-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #47311

Klimatyczna restauracja za odstępne

Odstąpię działającą od czterech lat klimatyczną restaurację w Poznaniu na Piątkowie. Restauracja cały czas się rozwija i nadal ma potencjał. Powierzchnia lokalu około 80m2 po remoncie w 2019 roku. Składa się z klimatyzowanej sali dla gości z kominkiem oraz przeszklonej loży, toalety dla gości, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, oraz w pełni wyposażonej kuchni. Lokal posiada wszelkie odbiory potrzebne do prowadzenia działalności gastronomicznej.
Restauracja może pomieścić około 25-28 osób.
W lokalu odbywają się imprezy okolicznościowe, wystrój w stylu rustykalnym sprzyja kameralnym spotkaniom rodzinnym i nie tylko.
W okresie letnim do lokalu przynależy ogródek - na drewnianych podestach można stworzyć przyjemny, letni nastrój - wyposażenie ogródka - stoły i krzesła.
Obecnie serwujemy dania wg własnych receptur, świadczymy także usługi cateringowe. Duże zainteresowanie dostawami na wynos.
Lokal idealny dla osoby, która podejmie się prowadzić go z sercem, ponieważ odwiedza nas bardzo wielu stałych Gości.
Na cenę odstępnego składa się gotowy biznes, pełne wyposażenie przestrzeni dla gości wraz z umeblowaniem, wszelkie sprzęty niezbędne do funkcjonowania lokalu na obecnym poziomie, nowe, wysokiej jakości sprzęty kuchenne , szkło, sztućce itp, itd. Dla osób zainteresowanych kontynuacją możliwe odstąpienie know-how: strona internetowa, Facebook, Instagram, nr telefonu, lista dostawców, przepisy z pełnego całorocznego menu oraz pełne wsparcie na starcie.
Wszystko do wglądu na spotkaniu osobistym w lokalu.
Więcej zdjęć udostępnię po kontakcie.
Lokal jest obecnie wynajmowany na jasnych, przejrzystych i stałych zasadach.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Poznań
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 69000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej