• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2020-11-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #50062

Korepetycje online

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno w obecnych czasach, spowodowanych pandemią, o dobre wyniki w szkole. Z tego powodu pragniemy wspierać polską młodzież w edukacji i rozwoju!
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno w obecnych czasach, spowodowanych pandemią, o dobre wyniki w szkole. Z tego powodu pragniemy wspierać polską młodzież w edukacji i rozwoju!
Lekcje on-line wymagają dużo samodyscypliny i chęci od ucznia do przyswajania nowych wiadomości oraz wyciągania z nich jak najwięcej. Niestety bywa i tak, że rodzice wyręczają swoje dzieci w odrabianiu lekcji i to na nich spada odpowiedzialność tłumaczenia, o co chodzi w dziale, który aktualnie jest omawiany na e-lekcji. Dlatego właśnie postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw! Zebraliśmy grupę najlepszych specjalistów, którzy pomogą w nauce z matematyki, fizyki, biologii, języka polskiego, angielskiego czy niemieckiego. Nasi nauczyciele poradzą sobie z materiałem nauczania zarówno na poziomie podstawówki, jak i liceum, a także w przygotowaniu do matury. Świetnie dadzą sobie też radę z nauczaniem wczesnoszkolnym najmłodszych.
BPO Network oferuje korepetycje on-line z naszymi nauczycielami, które są również przystępne cenowo. Cena za pierwszą godzinę to 15 zł./netto, a za każdą kolejną to 25 zł./netto.

Nasi nauczyciele to wyłącznie osoby z niepełnosprawnością, które mają dużo czasu i cierpliwości. Pracują w zaciszu własnego domu, a za cel stawiają sobie pomoc uczniom w przyswajaniu wiedzy i materiału na różnym poziomie trudności.

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Informacje podstawowe

Branża
  • edukacja, szkolnictwo
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej