• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2022-04-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #55255

LC Holding Group Sp.zo.o. poszukuje inwestorów

Jesteśmy firmą działającą w sektorze nieruchomości, zajmujemy się obrotem mieszkań i gruntów oraz projektami deweloperskimi. Nasza główna specjalizacja to flipy.
Flip to transakcja polegająca na wyszukaniu i zakupie mieszkania poniżej średniej wartości rynkowej, następnie wykonanie remontu w celu podniesienia wartości nieruchomości i odsprzedaż z zyskiem.
Model, w którym działamy to model w którym Inwestor dokonuje zakupu mieszkania na siebie (stając się jedynym i 100% właścicielem mieszkania) + finansuje remont mieszkania.
My wykonujemy całość pracy związanej z procesem tj. wyszukanie odpowiednio taniego mieszkania z potencjałem na zysk, koordynację prac remontowych oraz obsługę sprzedaży nieruchomości.
Obie strony łączy umowa o współpracy.
Mamy za sobą wiele projektów, które zawsze są w pełni bezpieczne i rentowne. Działamy na terenie całej Polski, a lokalizację inwestycji dostosowujemy do inwestora.
Nasza przykładowa oferta to:
Zakup mieszkania – 300 000 zł
Koszty notariusza – 10 000 zł
Prace remontowe – 40 000 zł
Koszty razem – 350 000 zł
Sprzedaż – 400 000 zł
Zysk – 50 000 zł
Podział 50/50: Inwestor – 25 000 zł, Fliper – 25 000 zł
Średni czas trwania projektu to około 4 miesiące.
Mamy w swojej ofercie wiele przedsięwzięć szukających inwestorów. Skontaktuj się z nami a znajdziemy ofertę spełniającą Twoje kryteria. W razie potrzeby odpowiemy na nurtujące pytania i krok po kroku objaśnimy przebieg transakcji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej