• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-08-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #56367

Lokal biurowo - magazynowy na sprzedaż

Do sprzedania WYNAJĘTY budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 269 m2 położony w okolicy ulicy Turystycznej w Lublinie. Oferowana nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 842 m2(działka o kształcie regularnym) utwardzonej kostką brukową. W bezpośrednim sąsiedztwie, zakłady rzemieślnicze i usługowe oraz sklep. Nieruchomość uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację, telefon(internet)

Obiekt , w bardzo dobrym stanie technicznym , o intensywnej gospodarce remontowej. Brak widocznych objawów zużycia, , użyte materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości, starannie wykonane. Nieruchomość składa się z licznych pomieszczeń biurowych(gabinety, sekretariat, sale konferencyjne, zaplecze sanitarne oraz kuchenne) , idealnie nadaje się na siedzibę firmy, biuro itd, w tym charakterze jest zresztą obecnie wykorzystywana.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , który przewiduje dla niej funkcję tereny aktywności gospodarczej.

Cena za nieruchomość do Negocjacji!!!

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 968000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-biurowo-magazynowy-268-m2-ID44f8v

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej