• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #48661

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Do sprzedaży działający i przynoszący stałe zyski lokal gastronomiczny położony nad Morzem Bałtyckim, w centrum Białogóry (gmina Krokowa) w odległości 50 km od Trójmiasta. Obiekt z częścią mieszkalną o łącznej powierzchni 562 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 768 m2, którego zyski gwarantują zwrot inwestycji w ciągu zaledwie kilku lat.

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę usługową. Obszar działki monitorowany i ogrodzony z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa.

Wieloletnia dobra i uznana renoma wśród turystów i mieszkańców. Lokal specjalizujący się w zestawach obiadowych i śniadaniach, a także oferujący bogaty program artystyczny (m.in. muzyka na żywo).

Trzy moduły gastronomiczne – restauracyjny, pizzeria i bar, w większości na wolnym powietrzu, zadaszony, z antresolą dla gości i możliwością jednorazowej obsługi blisko 200 klientów. Pełne zaplecze kuchenne i sanitarne w bardzo dobrym stanie technicznym – kuchnia, zmywalnia, mroźnia i chłodnie, agregat prądotwórczy, piec „pizza”, pomieszczenia socjalne, magazyn, wjazd dla dostawców. Zaplecze w pełni zadaszone.

W obiekcie także m.in. kącik dla dzieci, część bilardowa, cymbergaj, scena dla muzyki na żywo. W części mieszkalnej na pierwszym piętrze pięć pokoi dla pracowników z zapleczem sanitarnym. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny - pełna własność hipoteczna, jest niezadłużony i generuje stałe przychody.

Białogóra i okolice to obszar pozwalający na aktywne spędzanie wolnego czasu - m.in. ścieżki rowerowe, jeździectwo, ruchome wydmy, park krajobrazowy, spływy kajakowe, a przede wszystkim dzika plaża z unikalnym kolorem piasku...

Zapraszam na prezentację!

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Białogóra
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2590000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/lokal-gastronomiczny-bialogora-2-590-000-zl-ID46MxT.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej