• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #49211

Lokal gastronomiczny w centrum Katowic - Odsprzedam szybko

Do wynajęcia od zaraz dochodowy lokal użytkowo – handlowy ( dla poważnych oferentów udostępniamy wydruk z KPiR) znajdujący się na parterze klimatycznej kamienicy w centrum Katowic. Bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Stawowej i 3 Maja, głównych punktów handlowych miasta.

Powierzchnia lokalu na poziomie 0 to około 58m2. W jej skład wchodzi sala sprzedażowo - jadalniana, WC oraz strefa kuchenna. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o powierzchni około 50m2 z wydzieloną strefą magazynową, WC, oraz szatnią.

Od strony ulicy Stawowej duża witryna oraz wejście do lokalu. Możliwość wynajęcia ogródka letniego o powierzchni 28m2, przylegającego bezpośrednio do budynku.

Pomieszczenia klimatyzowane, posiadają ogrzewanie elektryczne. W części kuchennej, magazynowej oraz jadalnianej znajduje się profesjonalna wentylacja przeznaczona pod działalność gastronomiczną. Spełnia wymagania sanitarne dla prowadzenia gastronomii.
Obecnie w lokalu prowadzona jest działalność franczyzowa z zakresu gastronomii. Punkt posiada ugruntowaną pozycję na rynku katowickim, szerokie grono stałych klientów oraz bardzo dobre opinie w mediach społecznościowych.

Czynsz najmu to 10.000zł netto/miesiąc. Lokal do przejęcia po wpłaceniu odstępnego dla obecnych najemców. Możliwość przejęcia obecnej działalności lub otworzenia własnego punktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Cena sprzedaży 125000 zł
Cena do negocjacji Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej