• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #40765

Lokal gastronomiczny w centrum miasta

Na sprzedaż kameralny lokal gastronomiczny, położony przy ulicy Piłsudskiego, jednej z głównych ulic w Sosnowcu.

Lokal z dużą witryną zlokalizowany jest na parterze pięknej kamienicy i usytuowany w odległości 1,1km od ścisłego centrum miasta, blisko trasy wylotowej na Warszawę i Katowice.

Witryna i wejście bezpośrednio z ulicy. Istnieje możliwość wejścia z dwóch stron: od ulicy wejście główne lub od podwórza poprzez odmurowanie okna i wstawienie drzwi.

Lokal o pow. 130m2 składa się z sali konsumpcyjnej, z której przechodzimy do okazałego baru, kuchni z zapleczem kuchennym, toalety, pomieszczenia socjalnego z WC, korytarza i pokoju administracyjnego.

W lokalu można usunąć niektóre ściany działowe, dzięki czemu zwiększy się powierzchnia.

We wszystkich pomieszczeniach na podłodze płytki, poza pokojem administracyjnym, w którym podłoga jest drewniana.

Lokal znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji. Bliższe i dalsze otoczenie stanowią budynki mieszkalne wielorodzinne (kamienice) i mieszkalno-usługowe (punkty handlowo-usługowe w kondygnacji parteru), o niskiej i średniej intensywności zabudowy. W bliskim otoczeniu, po drugiej stronie ulicy Piłsudskiego znajdują się także budynki mieszkalne wielorodzinne o wysokiej intensywności zabudowy (zabudowa osiedlowa).

W promieniu ok. 1 km od nieruchomości znajdują się takie obiekty jak: Dworzec Główny PKP, Urząd Miasta, Urząd Skarbowy, Komenda Miejska Policji, Prokuratura Rejonowa, a także Centrum Handlowo – Rozrywkowe ”Plaza” i Multikino „Cinema City”.

Oferowana nieruchomość przystosowana jest do działalności gastronomicznej. Lokal idealny na pizzerię, małą gastronomię, kawiarnię, pub, a także sklep, piekarnię, etc.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Sosnowiec
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 390000 zł
Uwagi

źródło: https://www.remax-polska.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej