• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #41641

Lokal Handlowo-Usługowo-Biurowy

Nieszawa obiekt usługowo - handlowo - biurowy z dużym potencjałem w centrum miasta. Przy rynku głównym na sprzedaż. Powierzchnia zabudowy 516m2, powierzchnia użytkowa 370,5m2, działka 885m2. Nieruchomość przylega bezpośrednio do 3 ulic. Budynek główny o powierzchni zabudowy 255m2, powierzchnia użytkowa łącznie około 239m2 (hale magazynowe, łazienka). Z budynku wydzielony lokal użytkowy o powierzchni około 30m2 z wejściem od rynku, składający się z sali obsługi klientów i zaplecza biurowego z oknem, kuchnią i łazienką.

Budynek główny jest częściowo podpiwniczony, gdzie znajduje kocioł centralnego ogrzewania na olej opałowy, pomieszczenie na 2 zbiorniki oleju opałowego oraz nieużytkowane pomieszczenie magazynowe. Ściany murowane. Dach pokryty papą.

Budynek sklepowy z wejściem od rynku o powierzchni użytkowej około 113,5m2 z zapleczem biurowym i sanitarnym. Budynek od rynku z oknami i drzwiami wejściowymi, posiada ścianę z płyty betonowej zalanej między stalowymi słupami na których opiera się strop betonowy. Dach pokryty papą.

Poza tym na części działki sąsiadującej z bulwarem nad Wisłą zlokalizowane są jeszcze dwa budynki. Wiata metalowa z blachy trapezowej ocynkowanej, z drzwiami przesuwnymi, bez okien. Jego wymiary 6m x 13m. Dach z blachy trapezowej ocynkowanej. Budynek wiaty dobudowano do murowanej ściany drugiego budynku, jego powierzchnia to około 78m2, nie posiada okien.

Drugi budynek murowany o wymiarach 4m x 12m, powierzchnia około 48m2, dłuższym wymiarem przylega bezpośrednio do ulicy Piekarskiej, krótszym do bulwaru nad Wisłą. Dach drewniany z deski pokrytej papą. Podwórko wyłożone płytami betonowymi typu jumbo, wjazd na podwórko z ulicy Piekarskiej.

Budynki zostały wybudowane w latach 1970 i 1976, nie podlegają konserwatorowi zabytków. Daje to możliwość nabywcy ukształtowania zabudowy stosownie do przewidywanego sposobu wykorzystania. Zapraszam do prezentacji i zakupu. Nieruchomość podłączona do: prądu, wody, kanalizacji, telekomunikacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • kujawsko-pomorskie
Miasto Nieszawa
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 219000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej