• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-08
  • Identyfikator ogłoszenia: #49581

Lokal pod gastronomię, handel, usługi, biuro

Lokal pod gastronomię, handel, usługi, biuro, 10 pomieszczeń plus piwnica.

Lokal użytkowy o powierzchni 90,00 m2 pod gastronomię, handel, usługi lub biuro albo inni rodzaj działalności, położony przy ruchliwej ulicy Chylońskiej w Chyloni - największej pod względem liczby mieszkańców dzielnicy Gdyni.

Przez kilkanaście lat z ogromnym powodzeniem w lokalu podawana była pizza i obiady, ale można tu także podawać zapiekanki, kebaby itp. Ze względu na wieloletnią tradycję lokal kojarzony jest przez mieszkańców z gastronomią. Nie ma jednak przeszkód żeby prowadzić tu inny rodzaj działalności.

Lokal znajduje się w ruchliwym miejscu w Gdyni, przy głównej ulicy Chylońskiej w dzielnicy Chylonia. W pobliżu przystanki autobusowe i stacja SKM Leszczynki. Zdecydowanie lepsza lokalizacja na lokal gastronomiczny czy usługowy niż centrum miasta.

Budynek dwupiętrowy, wybudowany w 1936 r. z cegły, podpiwniczony. Stan budynku jest dobry. W budynku prężnie działa Wspólnota Mieszkaniowa. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Na zewnątrz, przed lokalem przewidziane jest miejsce na ogródek gastronomiczny. Od zaplecza kraty w oknach i drzwiach magazynowych oraz w oknie i drzwiach piwnicznych. Wjazd na zaplecze bezpośrednio z ulicy Chylońskiej.

Lokal z dużymi witrynami, przystosowany i częściowo wyposażony do prowadzenia działalności gastronomicznej, wykończony - tynki i płytki na ścianach, terakota na podłogach, lastryko w magazynie, wykończone sanitariaty.
Wysokość pomieszczeń - 3 m.
W skład lokalu wchodzi 10 pomieszczeń plus piwnica.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 490000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/oferta-inwestycyjna-gastronomia-handel-uslugi-itp-ID47KKB.html#781425e8d4

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej