• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-09-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #59567

Lokal usługowo-biurowy na sprzedaż

Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży lokal usługowo-biurowy o wysokim standardzie położony w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 69m2, usytuowany jest 1 piętrze .
Nieruchomość ta jest lokalem bezczynszowym , klimatyzowanym,nowocześnie wykończonym z dbałością o detale , w idealnym stanie !!!
Lokal przygotowany na działalność kosmetyczną , medyczną , gabinety zabiegowe , z możliwością adaptacji na inne usługi , działalność gastronomiczną czy biurową !!!

Budynek ocieplony, wymienione pokrycie dachu, okna pcv białe -antywłamaniowe, drzwi aluminium w kolorze białym ze wzmocnieniem i szybami antywłamaniowymi. Wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, obniżony sufit do wysokości 2.60 m również ocieplony. Pomieszczenia - gabinet od recepcji oddzielone ściankami karton-gips z wyciszeniem. We wszystkich pomieszczeniach drzwi w kolorze białym. Wewnątrz lokal podzielony na gabinet 20 m2, pomieszczenie socjalne około 2,4 m2, toaleta - 3 m2 i dużą recepcję około 45 m2 z możliwością dalszego podzielenia. Ogrzewanie własne. Istnieje możliwość podłączenia do ogrzewania miejskiego - pozostawiona instalacja i kaloryfery. Można wykonać ogrzewanie gazowe /nitka gazociągu znajduje się w pobliżu i gazownia wyraża zgodę na podłączenie/podłączona instalacja siłowa .


W sąsiedztwie sklepy, punkty handlowe i usługowe, poczta, bank . przychodnia, restauracje , przystanki autobusowe i tramwajowe !

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • śląskie
Miasto Częstochowa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 455000 zł
Uwagi

źródło : https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uslugowo-biurowy-tysiaclecie-ID4n6xA

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej