• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-07-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #59181

Lokal usługowy na sprzedaż

WIELOFUNKCYJNY LOKAL UŻYTKOWY, MOKOTÓW-SŁUŻEWIEC

BUDYNEK:

Nowoczesny budynek CENTRAL PARK URSYNÓW, wybudowany w 2016 roku, ma charakter mieszkalny. W parterze budynku znajdują się lokale handlowo-usługowe. Inwestycja położona jest przy ulicy Kłobuckiej.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Lokal z witryną od strony ulicy Kłobuckiej usytuowany jest na parterze budynku na warszawskim Służewcu. Nieruchomość składa się z przestrzeni dla gości połączonej z zapleczem dla obsługi. Zaletą lokalu jest ekspozycja witryn oraz wysokość sufitu 3,70m, która daje poczucie znacznie większej przestrzeni.

STANDARD WYKOŃCZENIA I PRZEZNACZENIE LOKALU:

Lokal wykończony w wysokim standardzie.

Nadaje się na salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny lub stomatologiczny (posiada wszystkie aktualne dokumenty i pozwolenia na prowadzenie działalności).

Lokal przeznaczony na usługi, handel, biuro lub gastronomię. W okolicy brakuje usług typu poczta, bank, drogeria, zakłady bukmacherskie i innych.

Cena: 14.000 zł/m2 + VAT.

Istnieje możliwość zakupu miejsc w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 40.000 zł/szt.

LOKALIZACJA:

Służew to mieszkalno-biurowo-usługowa część Mokotowa, jedna z najbarwniejszych części Warszawy, ważny ośrodek biznesowy stolicy, ale również życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne, a ponadto teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie.

CENTRAL PARK URSYNÓW znajduje się u zbiegu ulic Kłobuckiej i Złoty Potok. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy inne budynki mieszkalne i biurowe. W bliskiej odległości centrum handlowe Galeria Mokotów oraz zagłębie biurowo-usługowe w kwartale ulic Cybernetyki, Domaniewskiej, Marynarskiej i Wołoskiej.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1400000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/lokal-uzytkowy-wykonczony-w-wysokim-standardzie-ID4lZ8n

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej