• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-15
  • Identyfikator ogłoszenia: #60068

Lokal użytkowy na sprzedaż

Lokal użytkowy na sprzedaż - 101 m², Opole - Zaodrze

Rok budowy: 1980
Istnieje możliwość rozbudowy budynku, zgodnie z założeniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
Media: prąd, internet, telefon, kanalizacja, woda
Przeznaczenie: prowadzenie różnych działalności np: gabinety lekarskie, działalność biurową,
usługową w tym: usługi handlu detalicznego, usługi gastronomii, usługi z zakresu obsługi ludności lub przedsiębiorstw, usługi kultury, usługi administracji, usługi opieki zdrowotnej, usługi sportu i rekreacji, usługi oświaty wraz z obiektami towarzyszącymi i urządzeniami związanymi z ich obsługą;

Opis: wolnostojący budynek jednokondygnacyjny (101m2) położony na wybrukowanej, ogrodzonej działce o pow. 255m2 na opolskim Zaodrzu. Lokal ze względu na swój układ oraz funkcje poszczególnych pomieszczeń (instalacja wod.-kan. doprowadzona do każdego pomieszczenia) nadaje się na prowadzenie różnych działalności np: gabinety lekarskie, działalność biurową, usługową w tym: usługi handlu detalicznego, usługi gastronomii, usługi z zakresu obsługi ludności lub przedsiębiorstw, usługi kultury, usługi administracji, usługi opieki zdrowotnej, usługi sportu i rekreacji, usługi oświaty wraz z obiektami towarzyszącymi i urządzeniami związanymi z ich obsługą.
Dwa pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal składa się z pomieszczenia biurowego, toalety, pomieszczenia socjalnego oraz czterech pomieszczeń użytkowych. Na podłogach kafle, na ścianach gładź. W roku 2014 budynek przeszedł generalny remont, tj.:
- ocieplenie budynku (styropian 10cm) oraz stropodachu (wełna 2x10cm) z wykonaniem sufitów podwieszanych wraz z oświetleniem
- remont dachu (dach kryty papą)
- przebudowa instalacji wod-kan i elektrycznej
- wprowadzenie ogrzewania gazowego
- wymiana stolarki drzwiowej i okiennej
- wydzielenie pomieszczeń ściankami działowymi
Informacje dodatkowe

Po ściągnięciu kartongipsu z sufitu w najniższym punkcie jest 300 cm, a w najwyższym 315 cm (dach jest lekko spadzisty).

Opis powyższej oferty został sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu w art. 66 i następnych K.C.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • opolskie
Miasto Opole
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 599000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej