• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-20
  • Identyfikator ogłoszenia: #27214

Lokal z gotowym biznesem gastronomicznym

Do sprzedaży nowy, w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, znajdujący się na osiedlu Cztery Pory Roku. Lokal 2 lata temu został zrobiony ze stanu deweloperskiego, także nie wymaga wkładu finansowego.

Jeszcze do niedawna, z powodzeniem, w lokalu było prowadzone bistro, jednak z przyczyn osobistych musiało zostać zamknięte.

Lokal można zaadoptować na każdą działalność handlową, bądź usługową, jednak przy kontynuacji obecnej, przyszły nabywca nie musi ponosić już żadnego wkładu finansowego. Właściciel w cenie nieruchomości pozostawia całkowite wyposażenie lokalu.

Lokal posiada duże witryny. Składa się z sali głównej, pomieszczenia biurowego, zaplecza kuchennego oraz WC. Istnieje możliwość adaptacji chodnika przed lokalem na letni ogródek.

Lokal bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta oraz z bardzo dobrym dojazdem do Bielska, czy Katowic. Przy lokalu sporo bezpłatnych miejsc parkingowych.

Chcesz poprowadzić własną kawiarnię bez dodatkowych kosztów i załatwiania długotrwałych formalności w sanepidzie - ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Tychy
Obszar działalności Lokalny
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 485000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej